پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۵

در گرامیداشت سوم خرداد مراسم عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدای سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:در گرامیداشت سوم خرداد مراسم عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدای سرپل ذهاب با حضور امام جمعه، فرماندار و مسولین و بسیحیان و خانواده شهدا در حرم احمدابن اسحاق(ره) برگزار شد.

امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این آئین معنوی گفت: هدف از غباروبی مزار شهدا تجدید بیعت با آرمان های شهدا و امام راحل است که اسلام را زنده نگه داشتند،کشور ایران اسلامی را به سمت پیشرفت و اقتدار و استقلال هدایت کردند.

وی افزود: با غباروبی مزار شهدا، باری دیگر پیمان برای تلاش بیشتر ، بصیرت افزایی،دشمن شناسی محکم تر میشود و این آرامش و امنیتی که حاصل از خون ریخته شهدا به دست آمده، باید بیشتر از گذشته قدردانست و برای حفظ حرمت آن در صحنه نبرد با جنگ نرم با دشمن پای کار بود.

وی اشاره کرد: این روزها دشمن از پایبندی به آرمان های اسلام،پشتیبانی از ولایت فقیه، دفاع از ارزشها و اعتقادات این انقلاب هراس دارد و سعی در تخریب این پیوند محکم نموده تا بین مردم و ولایت فقیه و اسلام و نظام و انقلاب فاصله بیفکند.

وی تاکید کرد: باید هوشیار باشیم در جنگ نرم بسیار سختی با دشمن قرار داریم ، باید ضمن روشنگری و تکریم مردم و پیگیری مطالبات ، مسائل روز کشور را بیان کرد، دستاوردهای اسلام را شفاف بیان کرد تا برای حفظ آن نسل های جوان و نوجوان قدرتمند از گذشتگان پای کار باشند.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.