پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
به مناسبت هفته بسیج:

مزار شهدای روستای حبیبوند در شهرستان سرپلذهاب غبار روبی و عطر افشانی شد

بازی دراز 1404:در گرامیداشت هفته بسیج با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسولین مزار شهدای روستای حبیبوند در شهرستان سرپلذهاب غبار روبی و عطر افشانی شد.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب سرهنگ نوروز اکبری در حاشیه این آئین معنوی ضمن‌ پاسداشت هفته بسیج و جایگاه رفیع و والای شهدا، گفت :تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان مهمترین وظیفه تک تک مسئولان و آحاد ملت ایران است و همه ما به واسطه خون شهدا و ایثارگری رزمندگان است که از نعمت آرامش و امنیت در جامعه برخورداریم و در دنیا به اقتدار رسیدیم.

وی عنوان کرد: پیروزی و ثبات انقلاب اسلامی ایران مدیون جانفشانی‌ها و ایثار شهدای انقلاب اسلامی است که همه ما باید قدر این شهدا را بدانیم.

فرمانده سپاه ناحیه گفت: شهدا حق بسیار عظیمی بر ما دارند چرا که امنیت و پیشرفت در عرصه های مختلف علمی،سیاسی،اجتماعی،فرهنگی در جامعه به واسطه ایستادگی و مقاومت و بهره گرفتن از الگوی آنان به ارمغان آمده است.

در پایان شرکت‌کنندگان در این مراسم معنوی با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و قرائت فاتحه، ضمن ادای احترام به روح بلند و ملکوتی شهدا، بار دیگر با آرمان‌های والای  شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.