پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳

مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404 :مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه بمناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اسلام ص و امام جعفرصادق ع در سرپل ذهاب برگزار شد.

امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در حاشیه برگزاری ابن مسابقات در گفتگو با خبرنگارما گفت: توفیق حاصل شد در جوار بقعه حضرت احمد بن اسحاق .ره.‌ این محدث بزرگ شیعی، مسابقه قرائت قرآن با حضور قاریان برجسته شهرستانهای غرب استان اسلام‌آباد، گیلان‌غرب، سرپل‌ذهاب قصرشیرین، دالاهو و ثلاث باباجانی داشته باشیم.

امام جمعه شهرستان گفت: برنامه قرآنی و ارزشمند در سطح بالایی برگزار شد امیدواریم که در آینده ما بتوانیم برنامه‌های استانی و کشوری در جوار حرم حضرت احمد بن اسحاق.ره. برگزار کنیم.

وی بیان کرد:  امروز همه ما وظیفه داریم در راه نشر قرآن و معارف قرآنی تلاش کنیم برنامه‌ریزی کنیم همین مسابقات به نوعی میتواند تبلیغ و برنامه‌های قرآنی باشد و الحمدالله با حضور مردم و استقبال  قاریان چنین مسابقاتی و چنین برنامه‌هایی که باعث شد هم قرآن و هم دین کنار شما تبلیغ کنیم و باعث احیای ارزش‌ها و سنت ها و دستورات دین باشد قطعا تا حد مکان و تا حد توان این برنامه‌ها و مسابقات را دنبال می‌کنیم .

وی در پایان گفت: حرم احمد بن اسحاق علیه السلام فرصتی برای تبلیغ دین و معارف دینی، تبلیغ قرآن و معارف قرآنیایت ،بنابراین‌ما از چنین نعمتی برخوردار هستیم و وظیفه داریم همه در کنار هم قرار بگیریم با محوریت حرم‌احمدابن اسحاق.ره.‌ در سطح ملی و در سطح کشوری برنامه‌ریزی کنیم.

در ادامه از نفرات برتر مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در شهرستان سرپل ذهاب با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین این شهرستان مورد تجلیل بعمل آمد.

در ادامه از نفرات برتر مسابقات قرآنی شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در شهرستان سرپل ذهاب با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین این شهرستان مورد تجلیل بعمل آمد.