پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب :

ایجاد اتحاد در هفته وحدت باعث خنثی سازی توطئه های تفرقه انگیز دشمنان اسلام می شود/ دولت وضعیت مسئولین و مدیران استانی را تعیین تکلیف کند

بازی دراز ۱۴۰۴ : امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت : هفته وحدت فرصتی برای ایجاد اتحاد بیشتر بین مسلمانان و خنثی سازی توطئه های تفرقه انگیز دشمن است.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اسلام ص و امام جعفر صادق ع اظهارداشت : دشمنان برای جلوگیری از نفوذ اسلام در دنیا به دنبال اختلاف افکنی و ایجاد درگیری بین مسلمانان هستند . وی افزود : هفته وحدت فرصت مغتنمی برای ایجاد اتحاد بیشتر بین مسلمانان و خنثی سازی  توطئه های دشمنان است تا با تقویت همدلی و برادری بین مسلمانان نقشه های دشمن برای ایجاد تفرقه در جوامع اسلامی را نقش برآب کنیم. خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : دولت سیزدهم با شعار تغییر شرایط و تغییر مدیریت با آرای مردم روی کار آمد و امروز انتظار مردم از دولت این است که وضعیت مسئولین استان را تعیین تکلیف کند پدر مورد ابقاء یا تغییر آنها اقدام نماید . ایشان همچنین با اشاره به وضعیت شهرستان اذعان داشت : ما از اعضای شورای اسلامی شهر سرپل ذهاب درخواست داریم که نسبت به تصمیم گیری قطعی در مورد انتخاب شهردار اقدام کنند. فاطمی نسب ادامه داد : بسیاری از نیروهای شهرداری شهرستان از عدم دریافت حقوق چندین ماه خود گلایه مند هستند که لازم است باتوجه به شرایط و وضعیت امروزی با برنامه ریزی مناسب حقوق این عزیزان پرداخت شود.  امام جمعه شهرستان مسئولیت را در جامعه اسلامی یک نعمت دانست و افزود : مسئولیت یک توفیق و نعمت بزرگ برای خدمت صادقانه به مردم است لذا مسیولین از این فرصت مسئولیت خود برای خدمت صادقانه به مردم استفاده کنند. ایشان بابیان حدیثی از پیامبر اسلام ص اظهارداشت : پیامبر اسلام ص به کسانی که متولی کاری از کارهای امتش می شوند و همانگونه که برای خود دل می سوزانند برای مردم دلسوزی نکنند و خیرخواهانه و باتلاش برای مردم قدم برندارند وعده داده که خداوند در قیامت آنها را با صورت در آتش می اندازد.  امام جمعه شهرستان در خطبه اول نیز با اشاره به شخصیت پیامبر مکرم اسلام ص گفت : پیامبر دارای خصوصیاتی همچون اخلاق عظیم ، رحمت ، عطوفت و قاطعیت ،مردمی بودن و مردم داری بوده و برای همه انسانها در همه زمانها و در همه زمینه ها بهترین اسوه حسنه است .