پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
رییس منابع طبیعی شهرستان سر پل ذهاب :

رفع تصرف از اراضی ملی در اولویت اقدامات منابع طبیعی است / پوشش مستمر منطقه توسط پرسنل یگان حفاظت شهرستان

بازی دراز 1404:رییس منابع طبیعی شهرستان گفت : حفاظت از منابع طبیعی و رفع تصرف از اراضی ملی شهرستان در اولویت برنامه های اداره منابع طبیعی شهرستان است .

ایمان استادی در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : حفاظت و صیانت از عرصه های ملی و طبیعی و رفع تصرف از این اراضی در اولویت برنامه های اداره منابع طبیعی شهرستان قرار دارد.

وی افزود : یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان با وجود کمبود نیرو و امکانات به صورت مستمر در منطقه حضور داشته و با حمایت دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی با متجاوزان به سرمایه ها و مواهب خدادادی برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

ایشان در ادامه به تشریح برخی از عملکرد های منابع طبیعی شهرستان پرداخت و اذعان داشت : تشکیل و تنظیم پرونده تخلف برای متجاوزان به عرصه های طبیعی به تعداد ۳۰ فقره پرونده ، رفع تصرف از اراضی ملی به تعداد ۴۳ فقره به مساحت ۲۸۶ هزار و ۲۹۱ متر مربع و اخذ خسارت وارده به مبلغ یک میلیارد و صد میلیون ریال از اقدامات منابع طبیعی شهرستان در زمینه حفظ و صیانت از اراضی ملی بوده است.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان در پایان ضمن تقدیر از حمایت های قضایی دادستانی شهرستان افزود: حمایت های بی دریغ دادستان شهرستان و تعیین تکلیف سریع پرونده های تخلف و تجاوز به اراضی ملی باعث کاهش محسوس این تخریب و تصرفات غیر قانونی اراضی ملی در شهرستان شده است.