پربازدیدترین ها

کد خبر: 234814 ۱۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷

پایان رقابت های فوتبال جام نوروز در سرپل ذهاب :

قهرمانی تیم منتخب کوئیک در رقابت های جام نوروز دشت ذهاب

بازی دراز 1404:رقابت های فوتبال جام نوروز منطقه دشت ذهاب با قهرمانی تیم فوتبال منتخب روستاهای کوئیک به پایان رسید .

قهرمانی تیم منتخب کوئیک در رقابت های جام نوروز دشت ذهاب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز رقابت های فوتبال جام نوروز منطقه دشت ذهاب با قهرمانی تیم فوتبال منتخب روستاهای کوئیک به پایان رسید .

این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۲ تیم برگزار شد که در سه گروه چهار تیمی با هم به رقابت پرداختند و پس از انجام ۲۱ بازی دو تیم خوب روستای تایشه ای و منتخب روستای کوئیک توانستند به فینال راه یابند .

در مسابقه فینال این رقابت‌ها دونیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش و ارائه یک بازی تماشاگر پسند با هم به تساوی ۲_۲ دست یافتند و در ضربات پنالتی تیم منتخب کوئیک موفق شد با نتیجه ۴_۳ به پیروزی رسیده و به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یابد .

در مراسم پایانی و اهدای مدال و کاپ قهرمانی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، دکتر کشتمند رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان کرمانشاه، رئیس اداره ورزش و جوانان سرپل‌ذهاب ، رئیس هیئت فوتبال سرپل‌ذهاب و برگزار کنندگان مسابقات حضور داشتند و به رسم یادبود مدال و کاپ قهرمانی و هدایایی وهس  برتر و بازیکنان برتر اهدا شد .

در پایان رئیس هیئت فوتبال روستایی سرپل‌ذهاب از تمام کسانی که در برگزاری این رقابت‌ها با این هیئت نهایت همکاری را داشتند تقدیر کرد .