پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 234212 ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت :

دیدار مسئولین سرپل‌ذهاب با خانواده های شهداء و جانبازان دفاع مقدس

بازی دراز 1404:در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر مسئولین سرپل‌ذهاب با خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس دیدار کردند .

دیدار مسئولین سرپل‌ذهاب با خانواده های شهداء و جانبازان دفاع مقدس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز صبح امروز فرماندار ، فرمانده سپاه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل‌ذهاب در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با خانواده شهید کیومرث محمدی دیدار و آنها را مورد تفقد و دلجویی خود قراردادند .

فرماندار سرپل‌ذهاب در این دیدار گفت : کیان نظام جمهوری اسلامی ایران و امنیتی که در کشور حاکم است حاصل خون شهداست .

صدراله بابلی افزود : شهدا از بهترین سرمایه خود در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب ، ارزش های اسلامی گذشتند تا یک وجب ازخاک کشور به دست بیگانگان نیفتد .

وی تصریح کرد : قدردانی از شهدا و جانبازان که تمام هستی خودرا فدا کردند وظیفه یکایک مسئولین است .

فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب نیز دراین دیدار گفت : همه کشور امروز مدیون خانواده شهدا و جانبازان هستند که اگر فداکاری و ایثار و شجاعت آنها نبود امروز معلوم نبود کشور به چند تکه تقسیم شده بود .

سرهنگ مجتبی کاکایی افزود : شهدا تربیت یافتگان مکتب سیدالشهدا علیه السلام هستند و این تربیت حسینی است که شهدایی همچون سردار دلها و شهدای مدافع حرم را پرورش می دهد .

شهید کیومرث محمدی در روز دهم شهریور سال ۱۳۷۱ در حالیکه به همراه شهید عبدالسلام حق نظری عازم مأموریت در منطقه بیونیج بود در کمین نیروهای ضدانقلاب افتاده و به دست منافقین کوردل به مقام رفیع شهادت نائل می شود .