پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 234207 ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

در دومین روز از دهه مبارک فجر:

مزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب غباروبی و عطرافشانی شد

بازی دراز 1404:در دومین روز از دهه مبارک فجر در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور امام جمعه موقت، مسئولین، خانواده شهدا و ایثارگران و بسیجیان سرپل ذهاب مزار شهدا حرم احمد ابن اسحاق(ره)گلباران و غبار روبی شد

مزار شهدای شهرستان سرپل ذهاب غباروبی و عطرافشانی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز صبح امروز امام جمعه موقت شهرستان سرپل ذهاب حجت الاسلام مصطفی عسکری در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب تاکنون،پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی گفت: هر ساله در  ایام دهه فجر، با گرامیداشت این ایام، در واقع مردم ایران دوباره با امام راحل، رهبری و شهدای انقلاب و دفاع مقدس بیعت می‌کنند.

وی افزود: تکریم خانواده شهدا که با تدین و شجاعت فرزندان خود را برای دفاع از میهن اسلامی به جبهه‌ها اعزام کردند تا ضمن دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، امنیت و آسایش نصیب ملت ایران شود برهمگان ضروری و واجب است.

ایشان تاکید کرد: ادامه دادن راه شهدا، ولایتمداری ، حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب از ستون های محکم اقتدار جمهوری اسلامی است که دشمن از آن هراس دارد و با راه های مختلف درصدد تضعیف هست که با شکست های پی درپی مواجهه شده است.

در پایان، ضمن زیارت ، قرائت فاتحه و غبار روبی و گل افشانی مزار شهدا با آرمان های شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.