پربازدیدترین ها

کد خبر: 233089 ۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۵

گردهمایی بزرگ بسیجیان در سرپل ذهاب به مناسبت هفته بسیج برگزار شد

بازی دراز 1404:گردهمایی بزرگ بسیجیان در سرپل ذهاب با نمایش اقتدار بسیجیان شهرستان همزمان با سراسر کشور بمناسبت هفته بسیج برگزار شد.

گردهمایی بزرگ بسیجیان در سرپل ذهاب  به مناسبت هفته بسیج برگزار شد

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپلذهاب در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از صدراسلام تاکنون اظهار داشت: هر جای تفکرات بسیجی، تبعیت از ولایت فقیه و فرامین رهبری باشد قطعا در آن مکان دشمن نمیتواند به اهداف خاص خود دست پیدا کند.

وی افزود: در بحران های طبیعی و بحران و حوادثی که دشمن برای به زانو درآوردن انقلاب به راه انداختن، این نیروی خط شکن بسیج با حضور در میدان های مختلف تمام تلاش خود در خدمت گذاری به مردم و انقلاب و برای پیشبرد به اهداف عالیه انقلاب به کار بست.

ایشان خاطرنشان کرد: امروز دشمن به خوبی به نقش کاربردی و کلیدی بسیج  اشراف دارد، لذا تمام تلاش خود را به کار بسته است تا این نیروی کارآمد و راهبردی از مردم جدا کند و یا در مقابل مردم قرار دهد.

وی یادآور شد: بیش از دوماه از شروع این اغتشاشات می گذرد، این بسیج است که در کنار نیروهای مقتدر انتظامی و امنیتی از جان و مال و بیت المال  از تمامیت ارضی و هویت انقلاب اسلامی دفاع می کند.

وی اظهار داشت: دشمن تلاش میکند جوانان ملت را در مقابل تفکرات بسیج قرار دهد و البته ملت غیور و بصیر ایران، به خوبی می داند در هر صحنه ای که بسیج ورود کند این صحنه به نفع انقلاب تغییر پیدا خواهد کرد‌.

فاطمی نسب افزود: دشمنان نمیتوانند به اهداف خود برسند تا جای که بسیج در میدان باشد، و یقینا به فضل الهی شکست خواهند خورد .

سرهنگ مجتبی کاکایی فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب نیز در ابتدای این مراسم گفت:امام خميني(ره) در پنجم آذر 1358، فرمان تشکيل بسيج را صادر کردند و فرمودند مملکتي که 20 ميليون جوان دارد، بايد بيست ميليون ارتش داشته باشد. 

 

وی با بیان اینکه بسیج یک ظرفیت پایان ناپذیر است،گفت: بسیج خدمات ارزشمند،تاثیرگذار به انقلاب کرده است .