پربازدیدترین ها

کد خبر: 233038 ۰۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳

صورت گرفت:

آیین رونمایی از آثار نویسنده بانو سرپل ذهابی به مناسبت هفته بسیج

بازی دراز 1404:به مناسبت هفته بسیج مراسم رونمایی از آثار بانوی نویسنده و شاعر بسیجی سکینه شهبازی با حضور فرماندار و جمعی از مدیران و علاقمندان به کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سرپل ذهاب در روستای عثمان قلعه شاهین سرپل ذهاب برگزار شد.

آیین رونمایی از آثار نویسنده بانو سرپل ذهابی به مناسبت هفته بسیج

صدراله بابلی فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب در این مراسم اظهار داشت: برنامه های حوزه روستایی باید گسترش یابد، و از همه ظرفیت های اداری و فرهنگی هنری در این راستا باید بهره برد. توجه به نویسندگان و فعالیت های حوزه کتابخوانی  از اولویت برنامه های شهرستان خواهد بود.  

وی بر نقش روستاییان در حفظ و تقویت فرهنگ عمومی و ارتقای شاخص های فرهنگی تاکید کرد و گفت: تقویت فرهنگ روستائیان در حقیقت کمک به آگاهی بخشی، بصیرت افزایی، و در ادامه کمک به سازندگی و رونق اقتصادی و در نهایت رسیدن به جهش تولید در عرصه های مختلف است.

خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان سرپلذهاب در ادامه گفت: قدردانی از فرهیختگان و نویسندگان و اصحاب فرهنگ و هنر در حقیقت پاسداشت فرهنگ و هنر دیار سرپل ذهاب است.  

در این مراسم از چهار اثر  ادبی و حقوقی سرکار خانم‌سکینه شهبازی با عناوین نقش سازمان های مسئول دولتی و غیر دولتی در پیشگیری از وقوع جرم ، بررسی جایگاه آزادی حقوق، شفق، مرا به تماشا فردا ببر رونمایی شد.  

این برنامه با همکاری اداره فرهنگ وارشاداسلامی، بخشداری قلعه شاهین،پایگاه و دهیاری و شورای روستای عثمان، اداره کتابخانه های عمومی و حوزه خواهران سپاه ناحیه سرپل ذهاب برگزار شد.