پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 233035 ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲

«صدای جمهور» مقابل دانشگاه تهران شنیده شد/ استقبال مردم از تریبون آزاد دانشجویان

بازی دراز 1404:به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران تریبون دانشجویی «صدای جمهور» مقابل سردر دانشگاه تهران و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

«صدای جمهور» مقابل دانشگاه تهران شنیده شد/ استقبال مردم از تریبون آزاد دانشجویان

حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس: به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران تریبون مردمی «صدای جمهور» مقابل  سردر دانشگاه تهران برگزار شد.

 دانشجویان دانشگاه تهران در این برنامه میان مردم حاضر شدند و در فضایی صمیمی و دور از تنش با آن ها به صحبت و گفتگو نشستند.

 

 

* بستری را فراهم کردیم که صدای مردم را مستقیم به حاکمیت انتقال دهیم

فرزانه سادات باطنی مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به اهداف برگزاری این تریبون گفت: دانشجویان به عنوان حلقه واسط حاکمیت و مردم نقش تاثیرگذاری در جامعه دارند و بسیج دانشجویی بستری را فراهم کرد که صدای مردم را مستقیم به حاکمیت انتقال دهد. 

وی افزود: تفاوت تریبون دانشجویی_ مردمی با بقیه برنامه ها این است که لازم بود صدای و زیست مردم را نشان دهیم.

* صدای مردم  از پیک موتوری تا دندان پزشک و بنا شنیده شد

باطنی عنوان کرد: در این تریبون افراد با دغدغه‌های مختلف حضور داشتند و همه افراد آمدند و صحبت کردند، از پیک موتوری تا دندان پزشک و بنا در این تریبون صحبت کردند.

* این تریبون‌ها به تفکیک آشوبگر و دلسوزان کشور کمک می‌کند

 مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه تهران افزود: این گفتگوها کمک می‌کند که بین مردمی که می خواهند دغدغه هایشان شنیده شود و افرادی که به دنبال ایجاد آشوب هستند، بتوانیم تفکیک قائل شویم.

* دانشجویان: دغدغه و اولویت فعلی شما چیست؟

در این تریبون، دانشجویان با طرح سوالی از مردم خواستند دغدغه و اولویت فعلی آن ها را بدانند.

 

 

* مردم: دغدغه اصلی ما معیشت است

یکی از افراد حاضر در تریبون با بیان اینکه مشکل اصلی ما معیشت است، گفت: ما هیچ نسبتی با افراد ضد انقلاب نداریم و دغدغه اصلی ما معیشت و مشکلات اقتصادی است، درخواست ما از مسئولین نیز حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است.

* نخبه دانشگاه تهران: بدون هیچ رانتی رتبه 7 کنکور شدم

یکی از دانشجویان نخبه حاضر در تریبون با اشاره به اینکه عدالت آموزشی در کشور وجود دارد، گفت: من بدون هیچ رانتی رتبه 7 کنکور شدم و اعتقاد دارم با اندکی تلاش و بدون رانت می توان به موفقیت های خوبی در کشور رسید.