پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 233005 ۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش:

بزودی کیش به هوشمندترین فرودگاه کشور مجهز خواهد بود

بازی دراز 1404:ایسنا/هرمزگان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با افتتاح ترمینال جدید فرودگاهی کیش به عنوان هوشمندترین فرودگاه کشور، تکمیل باند جنوبی فرودگاه کیش، ساخت مدول دوم فاضلاب جنوبی جزیره و همچنین طراحی نقشه جامع گردشگری جزیره کیش به زودی شاهد تحول در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری گردشگری این جزیره خواهیم بود.

بزودی کیش به هوشمندترین فرودگاه کشور مجهز خواهد بود

مهدی کشاورز در جمع اعضای کمیسیون  گردشگری اتاق بازرگانی ایران، افزود: فرایند توسعه در کیش طی سالیان متمادی متوازن نبوده و از این رو شاهد وضعیتی هستیم که جبران آن نیازمند یک تلاش علمی بی وقفه با حمایت همه جانبه نهادهای فرادستی است.

کشاورز با تأکید بر تکمیل زیرساخت های گردشگری جزیره کیش، بیان کرد: مگر می شود برای ساخت این همه هتل در جزیره کیش سرمایه گذاری شود ولی در این جزیره هنوز با مشکلات زیرساختی نظیر آب و برق و فاضلاب دست و پنجه نرم کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اضافه کرد: با افتتاح ترمینال جدید فرودگاهی کیش به عنوان هوشمندترین فرودگاه کشور، تکمیل باند جنوبی فرودگاه کیش، ساخت مدول دوم فاضلاب جنوبی جزیره و همچنین طراحی نقشه جامع گردشگری جزیره کیش به زودی شاهد تحول در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری گردشگری این جزیره خواهیم بود.

کشاورز بیان کرد: وقت آن است که از گردشگری توده وار فاصله بگیریم و تلاش کنیم با محوریت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدامات عملیاتی ویژه ای برای جذب گردشگر در تمامی ایام سال آن هم با محوریت نقش آفرینی بخش خصوصی طراحی و عملیاتی نماییم.

وی در پایان ضمن دعوت از اعضای کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران برای بازدید از زیرساخت های جدید گردشگری جزیره کیش اظهار کرد: خوشبختانه بخش خصوصی جزیره کیش، بخشی توانمند، متعهد و دلسوز است و هر جا که به بخش خصوصی اعتماد شده شاهد پویایی و نشاط اقتصادی در بخش های مختلف کشور بوده ایم.