پربازدیدترین ها

کد خبر: 232032 ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱

امام جمعه سرپل ذهاب ؛

ایمان به وعده الهی ، ولایتمداری ، بصیرت و استقامت مردم رمز پیروی در دفاع مقدس است /دشمنان و منافقین داخلی از این فرصت برای آشوب در کشور سوءاستفاده کردند / مردم صف خود را از آشوبگران جدا کنند

بازی دراز ۱۴۰۴ : امام جمعه سرپل ذهاب گفت : ایمان به وعده الهی ، اطاعت محض از ولی فقیه ، بصیرت و استقامت مردم رمز پیروزی کشور در برابر دنیای استکبار در دوران دفاع مقدس بود .

ایمان به وعده الهی ، ولایتمداری ، بصیرت و استقامت مردم رمز پیروی در دفاع مقدس است /دشمنان و منافقین داخلی از این فرصت برای آشوب در کشور سوءاستفاده کردند / مردم صف خود را از آشوبگران جدا کنند

حجت الاسلام فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهارداشت: در جنگ تحمیلی وقتی صدام ملعون و هم پیمانانش در سال ۱۳۵۹ یکجنگ تمام عیار نظامی را علیه کشور آغاز کردند باور نمی کردند که ۸سال پشت سد اراده و غیرت ملت بزرگ ایران زمین گیر شوند و بیشترین خسارت‌های مالی و سیاسی و تسلیحاتی را متحمل شوند. 

وی افزود : دشمنان به به خیال خام خود فکر می کردند در کمتر از چند روزی توانند به پایتخت برسند ولی همگان دیدند که چگونه مفتضحانه در برابر اراده وغیرت ملت ایران شکست خوردند.  ایشان بااشا ه به رمز پیروزی کشور در برابر استکبار جهانی ادامه داد :  رمز پیروزی کشور در دفاع مقدس ایمان به وعده الهی ، اطاعت پذیری از ولایت فقیه و بصیرت و استقامت مردم است . 

خطیب جمعه سرپل ذهاب در ادامه به حوادث اخیر کشور اشاره کرد و گفت : ماجرای خانوم مهسا امینی دختری که در مقر پلیس امنیت اخلاقی برای توجیه و آموزش حضور یافته بود بعد از حادثه تشنج متاسفانه فوت کردند که موجب تأسف و اندوه مردم ایران شد . فاطمی نسب افزود : ورود سریع رئیس جمهور به موضوع و تماس با خانواده متوفی ، پیگیری سران قوا ،پیگیری وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی نشان دهنده پیگیری جدی مسئولین برای روشن شدن تمام زوایای این حادثه است .

 وی تصریح کرد : جریان ضد انقلاب ، گروههای تروریستی و تجزیه طلب و منافقین داخلی یکبار دیگر تمام توان خودرا بکار گرفته و با تمام توان به میدان آمده اند تا رذیلانه از فرصت مرگ غم انگیز مهسا امینی سوءاستفاده کنند.

 ایشان با اشاره به برگزاری تجمعات در نقاط مختلف کشور اذعان داشت : در برخی تجمعات پراکنده در بعضی نقاط کشور مشخص شد که تجمع کنندگان به دنبال روشن شدن حقایق مربوط به علت مرگ مهسا امینی نبوده بلکه به دنبال اغتشاش ، ناامنی وسردادن شعارهای ساختار شکنانه علیه اسلام و حاکمیت هستند .

 

 امام جمعه شهرستان خاطرنشان کرد : توصیه به قرآن سوزی ، به آتش کشیدن مساجد و اماکن عمومی ، آتش زن پرچم عزای امام حسین علیه السلام و پرچم کشور ، زنده سوزاندن مامور نیروی انتظامی و ... بخشی از جنایات انجام شده این عده می باشد . فاطمی نسب خاطرنشان کرد : پلیس ستون اصلی امنیت کشور است و لذا مردم بدانند که با تضعیف پلیس ، مجرمان و اراذل عرض اندام کرده و امنیت مردم را به خطر خواهد افتاد . 

وی در پایان افزود : بررسیهای انجام شده نشان می دهد که هیچگونه ضرب و شتمی صورت نگرفته و نام مهسا امینی این رمز دشمن برای ایجادآشوب و هرج و مرگ در کشور است و لذا مردم باید صف خودرا از آشوبگران جدا کنند .