پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 232026 ۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱

خبرخوب بهزیستی برای دانشجویان تحت پوشش/ تمام بدهی‌های شهریه دانشجویان صفر می‌شود

بازی دراز 1404:رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در۶ ماه گذشته حدود ۳۸ میلیارد تومان از شهریه دانشجویان پرداخت شده است، در عین حال ما به معوقه‌های سالهای گذشته دانشجویان نیز توجه جدی داشته ایم.

خبرخوب بهزیستی برای دانشجویان تحت پوشش/ تمام بدهی‌های شهریه دانشجویان صفر می‌شود

علی محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آسیب‌های اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار کرد: ما افتخار می‌کنیم که حمایت حداکثری را از جوانان دارای معلولیت مشغول به تحصیل در دانشگاه‌ها داشته باشیم.

وی درباره مشکل عدم پرداخت شهریه دانشجویان تحت پوشش بهزیستی،گفت: سال گذشته ۲۴هزار دانشجو در کشور از پرداخت شهریه دانشجویی سازمان بهزیستی برخوردار بودند که در این باره ۱۱۴ میلیارد تومان از منابع  اعتباری سازمان پرداخت کردیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور عنوان کرد: از ابتدای سال جاری و در۶ ماه گذشته حدود ۳۸ میلیارد تومان از شهریه دانشجویان پرداخت شده است، در عین حال ما به معوقه‌های سال‌های گذشته دانشجویان نیز توجه جدی داشته ایم، به طوری که شهریه دانشجویانی که ۲ تا ۳ترم پرداخت نشده بود را واریز کردیم و تا ماه آینده نیز ۲۱ میلیارد تومان دیگر پرداخت می‌ شود.

قادری درباره رفع مشکلات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی توضیح داد: در تلاشیم تا در قالب تفاهم نامه‌ای با این دانشگاه، مشکلات سیستمی انتخاب واحد دانشجویان را حل کنیم.

وی عنوان کرد: به دنبال آن هستیم تا به طور حداکثری خدمات شهریه دانشجویان را پوشش دهیم و این نوید را می‌دهیم که دیون قبلی را به طور کامل پرداخت  می کنیم تا دانشجویان تحت پوشش، دغدغه تحصیلی نداشته باشند.