پربازدیدترین ها

کد خبر: 232016 ۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱

صورت گرفت:

غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا حرم احمد ابن اسحاق(ره) در اولین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس

بازی دراز 1404: با حضور امام جمعه ،فرماندار , فرماندهان نظامی و انتظامی سرپل‌ذهاب و جمعی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس مزار شهدا این شهرستان غبارروبی و گل افشانی شد .

غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا حرم احمد ابن اسحاق(ره) در اولین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس

حجت الاسلام فاطمی نسب در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: شهداء با نثار جان و خونشان امنیت و آسایش را برای کشور  به ارمغان آوردند، و این امنیت به اقتداری تبدیل شده است که دشمنان امروزه از پیشرفت کشور ایران اسلامی هراس دارند.

وی افزود: دشمن این روزها توان جنگ رودررو و فیزیکی ندارد تلاش دارد بصورت جنگ‌نرم و رخنه در امور مذهبی و فرهنگی و خدشه دار کردن هویت جوانان و نوجوانان ما ورود پیدا کند، و هزینه های بسیاری می پردازد تا بتواند به اهداف خود برسد.

امام جمعه شهرستان گفت: در این میان باید تلاش کنیم جوانان ما بتوانند دشمن زمان خود را بشناسند، فریب منافقینی که در کشور هستند را نخورند، غرب زده نشوند، از دین اسلام فراری نشوند، به همان فرمایش مقام معظم رهبری جهاد تببین در الگو و راس کار خود قرار دهیم تا بتوانیم به اهداف و آرمان های پیشرفت بیشتر دست پیدا کنیم.

وی یادآور شد: شهدای که جان خود را برای این انقلاب دادند، سن زیادی نداشتند، با تفکر و دانش و  معرفت وارد جبهه حق علیه باطل شدند، و ما امروزه وظیفه داریم در هر جایگاهی که هستیم راه شهدا را ادامه دهیم.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.