پربازدیدترین ها

کد خبر: 231988 ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷

رئیس اداه بهزیستی شهرستان سرپلذهاب

خدمت به زوار اربعین حسینی توفیق بزرگی است / تشریح اقدامات بهزیستی شهرستان در خدمت به زائرین عتبات عالیات

بازی دراز 1404:خدمت به زوار اربعین حسینی توفیق بزرگی است / تشریح اقدامات بهزیستی شهرستان در خدمت به زائرین عتبات عالیات

خدمت به زوار اربعین حسینی توفیق بزرگی است / تشریح اقدامات بهزیستی شهرستان در خدمت به زائرین عتبات عالیات

رئیس اداه بهزیستی شهرستان سرپلذهاب با تشریح اقدامات بهزیستی شهرستان در خدمت به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت : خدمت به زوار اربعین حسینی توفیق بسیار بزرگی است که امسال نصیب شهرستان شد .

بهمن بوچانی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تسلیت اربعین حسینی اظهارداشت : خدمت به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام در ایام اربعین توفیق بسیار بزرگی است که امسال باتوجه به بازگشایی مرز خسروی نصیب شهرستان سرپل ذهاب شد .

وی افزود : بهزیستی شهرستان همچون سایر دستگاههای اجرایی و خدمات رسان و مردم در راستای خدمت به زوار اربعین حسینی اقدامات مختلفی را انجام داد.

رئیس بهزیستی شهرستان تصریح کرد : نیروی های اورژانس اجتماعی در ایام اربعین بصورت ویژه در آماده باش کامل بوده و کارشناسان بهزیستی و یک تیم از اورژانس در موکب بهزیستی در مرز خسروی استقرار یافت .

بوچانی ادامه داد : خدمات دهی به جامعه هدف کارشناسان اورژانس اجتماعی از بازرسی بالاطاق تا مرز خسروی ، همکاری تیم سیار اورژانس اجتماعی با تیم شهرستانهای گیلانغرب ، دالاهو و اسلام آبادغرب در خدمات دهی به زائرین و دایر نمودن ستاد گمشدگان در موکب بهزیستی مستقر در مرز خسروی از دیگر اقدامات بهزیستی شهرستان در ایام اربعین بود .

وی خاطرنشان کرد :  ارائه خدمات روانشناسی و مددکاری و مشاوره رایگان به زائرین ،  پخت روزانه نان محلی توسط زنان سرپرست خانوار روستایی تحت پوشش بهزیستی و توزیع بین  موکب های مسیر زائرین ، تهیه کلوچه های محلی ( بژی ) و نان گرده و توزیع بین زائرین و همچنین نصب بنر در مسیر و توزیع بروشور بین زائرین از اقدامات دیگر بهزیستی در ایام اربعین بوده است .