پربازدیدترین ها

کد خبر: 231139 ۱۴:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۲

صورت گرفت:

دیدار با خانواده شهید حسین ایوانی بمناسبت هفته قوه قضاییه در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:با حضور فرماندار ، رئیس دادگستری ، دادستان و جمعی از کارکنان دادگستری با خانواده شهید حسین ایوانی بمناسبت هفته قوه قضاییه در شهرستان سرپلذهاب دیدار صمیمی بعمل آمد.

دیدار با خانواده شهید حسین ایوانی بمناسبت هفته قوه قضاییه در شهرستان سرپلذهاب

صدرالله بابلی فرماندار سرپل ذهاب در این دیدار معنوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قوه قضاییه اذعان داشت: خانواده شهدا از پایه‌های مستحکم انقلاب هستند و مردم و مسئولان و دولتمردان خود را موظف به تداوم حرکت در مسیر عالمانه بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای عزیز می‌دانند.

وی گفت: شهدا در نزد خداوند در بالاترین مرتبه هستند و قطعاً نیازی به این قبیل کارها ندارند اما وظیفه ما است که با اجرای این گونه طرح ها یاد و خاطره ی آنان را زنده نگه داریم و یادمان باشد همواره همگان مدیون خون پاک شهدا و مجاهدت های دلیرانه شهیدان والا مقام هستیم.

از یکم تا هفتم تیر سالروز شهادت آیت الله دکتر شهید بهشتی (ره) و جمعی از یاران انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) به عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.

شهید بهشتی نخستین رییس قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران در روز هفتم تیرماه سال ۱۳۶۰ به همراه ۷۲ نفر از اعضای حزب جمهوری اسلامی در انفجار دفتر این حزب به دست منافقان کوردل به شهادت رسید.