پربازدیدترین ها

کد خبر: 231131 ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۱

غبارروبی مزار شهدای گمنام به مناسبت هفته قوه قضائیه در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:غبارروبی مزار شهدای گمنام با حضور فرماندار ، رییس دادگستری ، قضات ، فرماندهان نظامی و انتظامی جمعی از مسئولین شهرستان سرپلذهاب به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شد.

غبارروبی مزار شهدای گمنام به مناسبت هفته قوه قضائیه در شهرستان سرپلذهاب

صدراله بابلی فرماندار سرپلذهاب نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت:بمباران شیمیایی سردشت، ساقط کردن ناو مسافربری جمهوری اسلامی ایران، شهادت  امام جمعه یزد در سال ۶۱،  دردمنشی های دشمنان اسلام، آمریکای غاثب است که ما وظیفه داریم به نسل امروز و جهان اعلام کنیم.
 

وی افزود: آخرین دردمنشی شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی بود، امروز متاسفانه در خیلی جاها چرایی و چگونگی خباثت استکبار جهانی، تهدید،ترور، تحریم به آن شکلی که باید بیان شود، بیان نشده است.
 

ایشان گفت: بنابراین باید در این راستا مقاومت ملت عزیز ایران ، مظلومیت نظام ایران را بازگو کنیم و نسل امروز و فردا را آگاه کنیم.
 

ایشان ادامه داد: شهدا جان خودشان را در طبق اخلاص گذاشتن برای دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران و ما باید قدردان این خون های ریخته باشیم.
 

بابلی ادامه داد: استکبار جهانی، منافقین کوردل ، گروه های نفاق و معاند و سلطنت طلب کردن خیال دارند با شهادت عزیزان ما می‌توانند به راس نظام ضربه بزنند ، اما یک اشتباه بزرگ و نافرجام بود .
 

وی تاکید کرد: روز به روز به  اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بر عزت نظام جمهوری اسلامی ایران افزوده میشود و ما وظیفه داریم جهاد تبیین از دیدگاه مقام معظم رهبری داشته باشیم.
 

وی اظهار داشت:دشمنان اسلام ۴۳ ساله بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران نقشه می کشند و نقش هایشان یکی پس از دیگری خنثی شده به برکت خون شهدا و برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و با وجود فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری و نیروهای مسلح و مقتدر و هوشمند .
 

وی در پایان به اراده آهنین مردم اشاره کرد و گفت باید قدر امنیت،اقتدار،عزت امروز جامعه ایران اسلامی را بدانیم .