پربازدیدترین ها

کد خبر: 230847 ۱۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

اجرای طرح اصلاح اقتصادی نیازمند همراهی مردم و اصناف و بازاریان است / تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار شهرستان

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل‌ذهاب با تاکید بر لزوم تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار شهرستان گفت : اجرای طرح عادلانه سازی پرداخت یارانه ها نیازمند همراهی مردم و اصناف و بازاریان با دولت است .

اجرای طرح اصلاح اقتصادی نیازمند همراهی مردم و اصناف و بازاریان است / تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار شهرستان

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : بازرسی از بازار و کنترل قیمت‌ها در ادامه اجرای طرح عادلانه سازی پرداخت یارانه ها بصورت مستمر در شهرستان انجام می گیرد .

وی افزود : دراین راستا امروز با حضور تیم بازرسی و نظارت ستاد تنظیم بازار از فروشگاه‌های زنجیره ای و خبازیهای سطح شهر بازدید و مسائل بهداشتی ، عرضه و قیمت گذاری کالاهای عرضه شده مورد بررسی قرارگرفت .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : بازدید و نظارت بر خبازیها تشدید خواهد شد و ضمن برخورد با خبازیهای متخلف از خبازیهای نمونه هم تقدیر می شود .

بابلی ادامه داد : گزارشهایی مبنی بر کمبود اقلام اساسی در فروشگاهها دریافت شده بود که با حضور در چند فروشگاه زنجیره ای این موارد بررسی شد که خوشبختانه مشکلی در خصوص کمبود کالا خصوصا مواد شوینده و روغن وجود نداشت .

ایشان باتاکیدبر لزوم همراهی اصناف و بازاریان با دولت و مردم اذعان داشت : مردم شایسته بهترین و بیشترین خدمات هستند و دولت دراین راستا توان خودرا بکار گرفته و برای اجرای کامل طرح عادلانه سازی پرداخت یارانه ها نیازمند همراهی اصناف و بازاریان و خودمردم است که امیدواریم در این وضعیت مردم بیشتر هوای همدیگر را داشته باشند تا سختی های روزهای ابتدایی اجرای طرح سپری شود .