پربازدیدترین ها

کد خبر: 230844 ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

سوم خرداد یادآور حماسه و ایثار رزمندگان اسلام است / نقش امدادهای الهی در پیروزی رزمندگان بر استکبار جهانی

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپل ذهاب باتاکید بر نقش امدادهای الهی در پیروزی رزمندگان بر استکبار جهانی گفت : سوم خرداد یادآور حماسه و ایثار رزمندگان اسلام دربرابر دشمنان اسلام و انقلاب است .

سوم خرداد یادآور حماسه و ایثار رزمندگان اسلام است / نقش امدادهای الهی در پیروزی رزمندگان بر استکبار جهانی

صدراله بابلی در گفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اظهارداشت : سوم خرداد یادآور حماسه و رشادت و ایثار رزمندگان اسلام در برابر دشمنان و استکبار جهانی است .

وی افزود : خرمشهر در حالی به تصرف دشمن درآمد که ارتش منسجمی در کشور وجود نداشت و نیروها و کمیته های مردم به دفاع از شهرها در برابر لشگر تا دندان مسلح بعثی می پرداختند و در خرمشهر نیز نیروهای مردمی ۳۴ روز مقاومت کردند .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : امدادهای غیبی و الهی در دوران دفاع مقدس به وضوح نمایان است و در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر به گونه ای این امداد الهی و دست یاری خداوند مشهود است که امام راحل بعد از فتح خرمشهر می فرماید خرمشهر را خدا آزاد کرد .

بابلی در پایان افزود : فتح خرمشهر و تحمیل شکست بر دشمنی که تمام استکبار جهانی از آن حمایت مالی و تجهیزاتی می کرد با ارتشی که انسجام مناسبی نداشت و نیروهای مردمی که فقط قدرت ایمان و تقوا را داشتند شکستی عظیم برای دشمن بود که اثرات آن در ادامه دفاع مقدس نمایان شد .