پربازدیدترین ها

کد خبر: 230834 ۱۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲

دوره بصائر ویژه کارکنان پایور با موضوع جهاد تبیین در پادگان ابوذر سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:دوره بصائر ویژه کارکنان پایور با موضوع جهاد تبیین با حضور فرماندار سرپل ذهاب و فرمانده تیپ ۷۱ پادگان ابوذر و به همت عقیدتی سیاسی تیپ ۷۱ پ.م پادگان ابوذر (شعبه سیاسی) برگزار شد.

دوره بصائر ویژه کارکنان پایور با موضوع جهاد تبیین در پادگان ابوذر سرپلذهاب برگزار شد

فرماندار سرپلذهاب صدراله بابلی نیز در این مراسم به گفته مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: حوزه فضای مجازی به اندازه‌ی انقلاب اسلامی اهمیت دارد.بنابراین باید به فضا و لزوم مدیریت آن تاکید داشت؛ به گونه‌ای که همه‌ی ارکان نظام باید نقش خاص خود را با حضوری فعال در این فضا ایفا کنند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی را باید سرآغاز تحولات بزرگ و بنیادین در ایران، منطقه، جهان اسلام و جهان غیراسلام دانست.

ایشان تاکید کرد: ما باید با جهاد تبیین به دنیا بفهمانیم که قدرتمند هستیم و برگرفته از قدرت رهبری و مکتب ما است و همچنین قدرت دفاعی ایران اسلامی در منطقه و دنیا از دیگر نشانه‌های اقتدار کشور است.

فرمانده تیپ ۷۱ زرهی ارتش پادگان ابوذر در سرپلذهاب نیز در ادامه اظهار داشت:اکنون جهاد تبیین با محور بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین راههای مبارزه با دشمنان انقلاب و نظام است.

وی گفت: در این راستا ارتش جمهوری اسلامی با کمک کارکنان عقیدتی سیاسی و برگزاری کلاس های بصیرت افزایی و مسائل فرهنگی گام های مهمی در جهت تحقق فرمایش رهبری به جهاد تبیین نهاده است.

ایشان تصریح کرد: دشمنان اسلام بعد از جنگ هشت ساله ایادی استکبار به این نتیجه رسیدند که با جنگ و قدرت فیزیکی نمی توانند با این نظام مقدس مقابله نمایند لذا به جنگ نرم و شبیخون فرهنگی روی آوردند.

وی افزود: در این راستا امروزه بصیرت برای جامعه ما بسیار ضروری است و برای جوانان روشنگری کنیم و دشمن را بشناسیم و نگذاریم هویت ما غرب زده شود.