پربازدیدترین ها

کد خبر: 230832 ۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲

امام جمعه سرپل‌ذهاب:

فتح خرمشهر مانند یک معجزه الهی بود / مقاومت و ایستادگی مردم باعث پیروزی در هر میدانی می شود

بازی دراز 1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت : فتح خرمشهر در شرایطی که نیروهای مسلح از انسجام مناسبی برخوردار نبود مانند یک معجزه الهی بود .

فتح خرمشهر مانند یک معجزه الهی بود / مقاومت و ایستادگی مردم باعث پیروزی در هر میدانی می شود

حجت الاسلام  جوادفاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی اظهارداشت: فتح خرمشهر یک ضربه مهلک بر پیکره استکبار جهانی بود که با تمام توان خود از رژیم بعث عراق حمایت و پشتیبانی می کردند .

وی افزود : آزادسازی خرمشهر با اتکاء بر ایمان به خدا و امدادهای غیبی حاصل شد در حالیکه در آن زمان نیروهای مسلح کشور از انسجام مناسبی برخوردار نبود و با نیروی توکل به خدا ، اتحاد ، غیرت ، استفاده از تمام توان و تدبیر صحیح در برابر دشمن به برتری رسید .

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : آزادسازی خرمشهر از چنگ دشمن تا دندان مسلح یک فتح  عظیم برای ملت ایران و  یک شکست بزرگ برای دشمن بود که در آن زمان تمام معادلات سیاسی را نیز برهم زد .

ایشان با اشاره به نقش امدادهای الهی در این پیروزی بزرگ افزود : در شرایطی که انسجام نیروهای مسلح مناسب نبود و دشمن تادندان مسلح با تمام توان از خرمشهر حفاظت می کرد فقط امدادهای الهی می توانست خرمشهر را آزاد کند و این پیروزی مانند یک معجزه الهی بود .

وی اذعان داشت : مقاومت و ایستادگی مردم و حضور همیشه در صحنه آنها قطعا باعث پیروزی در هر میدانی می شود و لذا دشمنان نظام و انقلاب امروز با ایجاد شبهه در کشور و ترویج بی اعتمادی به کارآمدی نظام در بین مردم به دنبال ایجاد ناامیدی به آینده در ایران اسلامی هستند تا این مقاومت و ایستادگی مردم را ازبین ببرند و زمینه شکست نظام و انقلاب را فراهم کنند .