پربازدیدترین ها

کد خبر: 229796 ۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۶

فرماندار سرپلذهاب خبر داد:

آمادگی دستگاه های خدمات رسان با توجه به هشدارهای هواشناسی و حوادث احتمالی

بازی دراز 1404:فرماندار سرپلذهاب از آمادگی دستگاه های خدمات رسان با توجه به هشدارهای هواشناسی و حوادث احتمالی خبر داد.

آمادگی دستگاه های خدمات رسان با توجه به هشدارهای هواشناسی و حوادث احتمالی

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در پی بارندگی های اخیر و شرایط جوی حاکم بر منطقه، ضمن اینکه خدا را شاکریم که نزولات آسمانی به منطقه ما همه ارزانی داشت طبیعتاً در پی ارزش و نعمت بزرگی که این بارندگی‌ها برای منطقه داشته و ممکنه باعث جاری شدن سیل و تبعات ناشی از بارندگی های خارج از عرف متعارف باسد، خساراتی را به صورت بالقوه در پی داشته باشد .

وی افزود: ستاد حوادث غیرمترقبه شهرستان آمادگی لازم را دارد ضمن اینکه تدابیر لازم را از گذشته اتخاذ کردیم ،ولی آمادگی لازم را داریم که اگر خدای نخواسته بر اثر سیل یا تبعات بارندگی های غیرمتعارف تهدیدی برای مردم منطقه ایجاد شود بلافاصله ورود پیدا کنند و ضمن امداد رسانی به مردم اقدامات مقابله‌ای را به کارگیری کنیم.

وی افزود:به همه دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد حوادث غیرمترقبه و هم مردم  اطلاع رسانی لازم صورت گرفته که آمادگی لازم را داشته باشند و حتی امکان برنامه های پیشگیرانه را به کارگیری کنند و اگر هم ضرورت پیدا کرد که امداد رسانی فوری صورت بگیرد دستگاه‌های اجرایی خصوصاً دستگاه‌هایی مثل آب و فاضلاب راهداری و دستگاه‌های متولی امورات خدمات زیرساختی توصیه لازم شده که آمادگی لازم را داشته باشند تا در صورت ضرورت حضورشان بلافاصله وارد عمل شوند. و همکاری و همراهی خودشان را در راستای رفع مشکلات احتمالی مردم به کار گیرند.