پربازدیدترین ها

کد خبر: 229795 ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۶

صورت گرفت:

بازدید مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از روند ساخت ساختمان پزشک قانونی شهرستان سرپل ذهاب با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی

بازی دراز 1404:دکتر خانی مدیر کل پزشک قانونی کرمانشاه و فرمانداری سرپل ذهاب از ساختمان پزشک قانونی شهرستان که از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و بازدید به عمل آوردند.

بازدید مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از روند ساخت ساختمان پزشک قانونی شهرستان سرپل ذهاب با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی

نورالدین فرزادی پور فرماندار سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در معیت دکتر سلیم خانی مدیر کل محترم پزشکی قانونی استان کرمانشاه از ساختمان پزشکی قانونی شهرستان سرپل ذهاب بازدیدی داشتیم خوشبختانه این ساختمان در تیرماه امسال با اعتباری بالغ بر چهار و نیم میلیارد تومان در محوطه ای به مساحت ۷۰۰ متر و زیربنای ۲۰۰ متر مربع ساختمان اداری و ۷۰ متر مربع ساختمان سرایداری کلنگ‌زنی شد .

وی افزود: این پروژه در کمتر از ۶ ماه با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی آماده بهره‌برداری میشود که جا دارد در راستای سرعت عمل و تلاش و جدیت در احداث این ساختمان با مشخصات فنی مورد نظر تقدیر و تشکر داشته باشم .

وی از تلاش های مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه دکتر خانی و هم پیمانکار پر تلاش و همینطور از استاندارسابق و همچنین نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی و شهرداری این شهرستان که در تامین و تمهید مقدمات احداث این ساختمان همراهی و مشارکت لازم را داشتند،تشکر کرد.

دکتر سلیم خانی مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت:پروژه ساختمان پزشکی قانونی سرپل ذهاب که با زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع از اوایل تیر ماه شروع شده و در دو مرحله در حال اجرا میباشد.

وی افزود: مرحله ساخت ساختمان اداری و تشریح که حدوداً ۲۰۰ متر است رو به پایان است و ساختمان سرایداری و دیوارکشی محوطه شروع شده و اعتباری نزدیک به چهار و نیم میلیارد تومان از دولت دریافت شده است.

ایشان اظهار داشت: امید است در ایام الله دهه مبارک فجر  پروژه سالن تشریح و پزشکی قانونی مورد افتتاح قرار گیرد.