پربازدیدترین ها

کد خبر: 229792 ۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۶

جلسه شورای اداری با محوریت دهه فجر در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:جلسه شورای اداری با محوریت دهه فجر با حضور فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

جلسه شورای اداری با محوریت دهه فجر در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

نورالدین فرزادی پور در این جلسه گفت: زیرساخت ها و امور عمرانی کشور پیشرفت قابل توجهی دارد و دستاوردهای بسیاری دارد.

وی گفت: با توجه به مشکلات‌تحریم و تورم در شهرستان سرپلذهاب اقدامات خوبی صورت گرفته که می توان به اجرای زیرگذر و روگذر روستای حبیب وند، گاز رسانی به بشیوه و پاطاق، روکش آسفالت از سمت پادگان ابوذر به سمت روستای داربلوط حدود ۱۰ کیلومتر ،مجتمع آبرسانی امامیه با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان  ، اجرای طرح های هادی روستایی ، تخصیص اعتبارات برای روستاهای فاقد دهیاری ،تخصیص ۲ میلیارد تومان برای راه دسترسی به آبشار پیران، مرمت مسیر راه دسترسی به طاق گرا، زیج منیژه، آنوبانی نی،بقعه احمدابن اسحاق(ره)بعنوان پروژه شاخص با اعتبار ۲۳ میلیارد تومان، آغاز اجرای گازرسانی به ۸۵ روستای دشت ذهاب، اجرای پروژه سد هواسان،  ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی ساخت ساختمان پزشک قانونی با ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان،زهکشی ۲۵ کیلومتر اراضی کشاورزی ، تخصیص ۱۹ میلیارد تومان از محل یارانه ها برای ساخت فرهنگسرای شهرستان ، تاسیس بخشداری دشت ذهاب نام بُرد.

وی گفت: ساخت ۳۶ هزار واحد مسکونی ، اجرای پروژه سامانه گرمسیری با ۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان از دیگر دستاوردهای مهم است که در منطقه اجرا شده است.

فرماندار سرپلذهاب بیان کرد: شرایط ثبات قیمت ها نامناسب است، شرایط تحریم فشارآور است اما نادیده گرفتن عملکرد دستگاه های اجرایی به دور از انصاف است.

ایشان تصریح کرد: به موازات نرخ ارز و کالا، حقوق و دستمزد نیز به این موازات افزایش پیدا کرده،دولت بخش عمده درآمدهای و منابع را صرف هزینه جاری می دهد ولی اگر هزینه و نرخ کالا کمتر باشد علاوه بر پرداخت حقوق و مزایا می تواند حداقل کار عمرانی بیشتری انجام دهد.