پربازدیدترین ها

کد خبر: 229777 ۰۸:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵

صورت گرفت:

نشست صمیمی جمعی از دانش آموزان و نخبگان با امام جمعه سرپل‌ذهاب

بازی دراز 1404:جمعی از دانش آموزان و نخبگان علمی و فرهنگی و هنری آموزشگاههای سرپل‌ذهاب با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان در یک نشست صمیمی با حجت الاسلام فاطمی نسب دیدار و گفتگو کردند .

نشست صمیمی جمعی از دانش آموزان و نخبگان با امام جمعه سرپل‌ذهاب

امام جمعه سرپل‌ذهاب در این دیدار گفت:آینده کشور با دستان شما دانش آموزان ساخته خواهد شد و بسیاری از تحولات عظیم در عرصه فرهنگی، اقتصادی، مذهبی، سیاسی و.. در آینده با مسیر و برنامه ریزی و نقش آفرینی دانش آموزان امروزه رقم خواهد خورد.

وی افزود: دانش آموزان با تقویت معنویت و حضور مقتدر در سنگر علم و دانش ،دشمنان انقلاب را در رسیدن به اهدافشان برای به انحراف بردن جوانان و نوجوانان ناکام کنند.

ایشان تاکید کرد: نخبگان باید هوشیار باشند، فریب اهداف و برنامه های دشمنان اسلام را نخورند زیرا که دشمنان اسلام با روش های دوستانه ورود پیدا کرده و خود را دلسوز میدانند در حالی که درصدد هستند بین جوانان و نخبگان و دانش آموختگان و انقلاب و اسلام فاصله بیفکنند و به نفع خود نخبگان را نسبت به آینده کشور بدبین سازند.

فاطمی نسب تاکید کرد:بصیرت،آگاهی، هوشیاری، افزودن بر علم و دانش، پیروی از ولایت فقیه، برنامه ریزی و عملیاتی کردن آن در جهت پیشرفت کشور موارد است که باید به آن توجه ویژه داشت و عمل کرد.