پربازدیدترین ها

کد خبر: 229771 ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳

رئیس اداره پست سرپل ذهاب خبر داد:

عملکرد 63 درصدی در رشد درآمدی در 9 ماهه سال 1400 و سومین شهرستان از لحاظ درصد تغییرات در سطح استان کرمانشاه

بازی دراز 1404:رئیس اداره پست سرپل ذهاب گفت: عملکرد این شهرستان با 63 درصد رشد درآمدی در 9 ماهه سال 1400 در مقایسه با 9 ماهه سال1399 داشته و سومین شهرستان از لحاظ درصد تغییرات در سطح استان بعد از شهرستانهای جوانرود و روانسر می باشد.

عملکرد 63 درصدی در رشد درآمدی در 9 ماهه سال 1400 و سومین شهرستان از لحاظ درصد تغییرات در سطح استان  کرمانشاه

 جلال مرادی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: پست شهرستان سرپل ذهاب  ، خدمات رسانی و رفع نیازهای روز مردم را در دستور کار خود قرار داده که در سال گذشته با شیوع بیماری کرونا و رو آوردن مردم به سمت خریدهای اینترنتی و غیر حضوری حجم مرسولات پستی به چندین برابر افزایش یافت لیکن کارکنان پست با تمام توان و تلاش مضاعف سعی کردند که در شرایط سخت بیماری از بیرون آمدن مردم و تردد های بیهوده با توزیع بموقع مرسولات و بسته های پستی جلوگیری و کمک شایانی در قطع زنجیره کرونا نمایند.

وی افزود: در حال حاضر رویکرد پست اصلاح و ارتقاء زیر ساخت های خود و ورود گسترده در بحث تجارت الکترونیک است تا در استمرار کسب و کارهای جدید در شرایط این بیماری موثر و نقش بی بدیلی ایفا نماید.  

وی به تشریح گزارش عملکرد این اداره پرداخت و گفت:  عملکرد این شهرستان با 63 درصد رشد درآمدی در 9 ماهه سال 1400 در مقایسه با 9 ماهه سال1399 داشته و سومین شهرستان از لحاظ درصد تغییرات در سطح استان بعد از شهرستانهای جوانرود و روانسر می باشد.

مرادی اظهار داشت: این شهرستان با قبول 29976 هزار مرسوله تاپایان آذر به مقاصد مختلف در سطح کشور و خارج از کشور اقدام نموده است وتعداد 45168 مرسوله توسط موزعین شهرستان توزیع شده است.

وی تصریح کرد:در سال 1400 تعداد قریب به 30 هزار رکورد جهت بهنگام سازی کدپستی  فهرست برداری در سطح شهر سرپل ذهاب انجام شد که از این تعداد 80 درصد داده آمایی (ورود اطلاعات در سامانه کدپستی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران) گردیده است.

وی بیان کرد: همشریان می توانند جهت دریافت کد پستی خود یا بصورت حضوری به اداره پست شهرستان سرپل ذهاب مراجعه نمایند و یا از طریق سایت gnaf.post.ir اقدام به دریافت کدپستی و یا گواهی کدپستی مورد نیاز خود بنمایند .

وی به  مشکلات پیش رو اشاره کرد و گفت:مشکلات این شهرستان نداشتن پلاک ساختمان و پلاک کدپستی و نبود تابلو نام معابر در بیشتر معابر سطح شهر مانند شهرک جهاد می باشد که در امر توزیع مشکلات زیادی را برای موزعین زحمتکش پست ایجاد می نماید .

رئیس اداره پست شهرستان گفت: طرح جی نف از لحاظ کدگذاری در پست کامل انجام شده ولی زمانی ارائه کدپستی صورت می گیرد که در دهیاری ها ، روستاها و معابر نام گذاری معابر انجام تا فرایند ارائه کدپستی متناسب با آن صورت گیرد.

وی ادامه داد: شهرداری ها و  دهیاری ها  باید در اخذ اعتبار لازم برای نام گذاری معابر اقدام تا طرح جی نف تکمیل شود.

ایشان  گفت: این اداره در امر قبول و توزیع مرسولات به مقاصد مراکز استان بصورت ویژه تعهد توزیع 24 ساعته می دهد لذا همشهریان با مراجعه به اداره پست مرکزی و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد (حلوان و ولیعصر و نادری و خداویسی و هورتاش کارا) این اداره می توانند خواستار دریافت خدمت مذکور شوند.

وی در پایان گفت: این اداره دارای 5 پرسنل که 1 نفر رسمی و 1 نفر قراردادی و 3 نفر شرکتی یکنفر پیمانکار توزیع امانت(خودرویی)، یکنفر پیمانکارتوزیع شهری(خودرویی)، 6 نفر پیمانکار توزیع روستایی می باشد