پربازدیدترین ها

کد خبر: 229769 ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری سرپلذهاب خبر داد:

اختصاص ۷۰۰ میلیون تومان از اسناد خزانه جهت بازسازی پیاده راه مسیر منتهی به آبشار پیران

بازی دراز 1404: رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری سرپلذهاب از اختصاص ۷۰۰ میلیون تومان از اسناد خزانه جهت بازسازی پیاده راه مسیر منتهی به آبشار پیران خبر داد.

اختصاص ۷۰۰ میلیون تومان از اسناد خزانه جهت بازسازی پیاده راه مسیر منتهی به آبشار پیران

 مظفر غلامی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: بعد از زلزله ۲۱ آبان ماه سال ۹۶ همزمان با بازسازی شهرستان سرپل ذهاب و با پیگیری‌های انجام شده، مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان جهت بازسازی شش چشمه سرویس بهداشتی واقع در محل پارکینگ آبشار پیران که قبلاً احداث شده بود و به طور کامل با توجه به ریزش کوه  بالادست در زلزله تخریب شد،اما با پیگیری‌های زیادی توانستیم مبلغ ۳۰ میلیون تومان به این امر اختصاص دهیم که این شش چشمه سرویس بهداشتی با محوطه پارکینگ کامل بازسازی شد. 

   وی ادامه داد: در سال ۹۸ با تفاهم نامه از طریق گردشگری استان با شرکت گردشگری،  این محدوده آبشار ومسیر دسترسی به شرکت توسعه گردشگری اختصاص پیدا کرد و در اختیار آنها قرار گرفت.  

  وی گفت: در سال ۹۹ مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه جهت بازسازی پیاده راه مسیر منتهی به آبشار پیران اختصاص پیدا کرد که به متراژ ۶۰۰ متر از پیاده راه بازسازی و ترمیم شده است و هم اکنون از طریق پیگیری های  که در توسعه گردشگری انجام دادیم ، در صورت تامین اعتبار مجدد کار بازسازی آغاز و به پایان خواهد رسید.