پربازدیدترین ها

کد خبر: 229353 ۱۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۶

امروز صورت گرفت:

بازدید معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه و نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی از پروژه های مهم گلخانه ای در این شهرستان

بازی دراز 1404:با حضور نماینده مردم سرپل‌ذهاب در مجلس شورای اسلامی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، فرماندار سرپلذهاب و مدیران کل استانی و شهرستانی از گلخانه ۲۴ هکتاری روستای تپه داراب خان بازدید به عمل آمد.

بازدید معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه و نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی از پروژه های مهم گلخانه ای در این شهرستان

شهریار حیدری نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما گفت : امروز در خدمت معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه و جمعی از مدیران کل در استان کرمانشاه و فرماندار سرپلذهاب و جمعی از مدیران شهرستان بازدید از شهرک های صنعتی و گلخانه ای سرپل ذهاب انجام شد .

وی تصریح کرد: در این راستا مشکلات مختلفی در بحث تکمیل ظرفیت این شهرک،حوزه برق و آب و تخصیص سوخت وجود دارد.

ایشان اشاره کرد: تقاضای جدید برای توسعه شهرک صنعتی به ویژه شهرک صنعتی دوم سرپل ذهاب و همچنین شهرک گلخانه‌ای که واقعا نمونه از در  غرب کشور است، عنوان شد و قرار شد که  جلسه‌ای برگزار و تصمیماتی گرفته شود و مسائل و مشکلاتی که مطرح شد حل و فصل شود.

ایشان گفت: سرپلذهاب ظرفیت بسیار خوبی در حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی دارد به طبع این وضعیت موجود، قاعدتاً شبکه صنعتی باید تقویت شود زیرا که فضای که در گذشته ترسیم شده کفایت  برای طرح‌های جدید نمیکند بنابراین امیدواریم با تصمیماتی که اتخاذ میشود در آینده شاهد توسعه شهرک های صنعتی و هم گلخانه ای و صنایع تبدیلی در منطقه باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در ابتدای سال در ستاد تسهیل استان تصمیم بر  برگزاری ستاد تسهیل در شهرستان‌ها و بازدید میدانی از پروژه‌هایی که مدنظر ستاد تسهیلات است، اتخاذ شده است.

وی افزود: امروز با این هدف که بازدیدی از پروژه های صنعتی و کشاورزی سطح شهرستان سرپلذهاب داشته باشیم و  ستاد تسهیل را در این شهرستان برگزار کنیم و همچنین به منظور رفع مشکلات و موانعی که در مسیر تولید هست از دو پروژه مهم گلخانه ای بازدید شد .

ایشان ادامه داد:  توسعه شهرک صنعتی شهرستان از دیگر موضوعاتی بود که مطرح شد است که در نظر خواهد بود.

نورالدین فرزادی پور فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در ادامه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت :امروز فرصت بسیار خوبی پیش آمد که در محضر نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی و جناب آقای دکتر باباخانی معاونت  هماهنگی و امور اقتصادی استانداری و تعدادی از مدیران کل باشیم تا از نزدیک در جریان مشکلات هم واحدهای صنعتی و هم واحدهای کشاورزی قرار بگیرند.

وی گفت: خوشبختانه در ستاد تسهیلی که امروز برگزار خواهد شد ۱۶ واحد صنعتی که بر اثر زلزله آسیب دیدن و هم اکنون راکد هستند امروز اتخاذ تصمیم خواهد شد.

وی عنوان کرد: امیدوارم مجموعه همراهی و همکاری این مدیران منجر به رفع مشکلات واحدهای تولیدی شود تا شاهد شکوفایی و فعال شدن این واحدهای صنعتی و کشاورزی باشیم.