پربازدیدترین ها

کد خبر: 229349 ۱۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۵

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب :

بسیج یکی از موهبت های بزرگ الهی به مردم بود / مجلس انقلابی انتظارات مردم و رهبر انقلاب را اجرا کند

بازی دراز 1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت : بسیج یکی از موهبت های بزرگ الهی به مردم ایران بود که تشکیل آن به امام راحل الهام شد .

بسیج یکی از موهبت های بزرگ الهی به مردم بود / مجلس انقلابی انتظارات مردم و رهبر انقلاب را اجرا کند

حجت‌الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اظهارداشت : ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل و روز بسیج مستضعفین است .

وی افزود : بسیج یکی از موهبت‌های بزرگ الهی است که به امام راحل الهام شده بود و یک ارتش مردمی با مأموریت‌های مقدس و متعدد تشکیل شد .

خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : بسیج وظایف متعددی برعهده دارد که مهمترین رسالت آن صیانت از نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی است .

ایشان در ادامه به حقوقهای نجومی اشاره کرد و گفت : ۵سال از مطالبه رهبر انقلاب در مقابله با حقوق های نجومی می گذرد و متاسفانه در دولت قبل چندان برخورد با این ناهنجاری وجود نداشت ولی اکنون که قوای سه گانه کشور منادی مقابله با فساد هستند باید بااین پدیده فسادزا و اعتماد زدا مقابله شود.

امام جمعه شهرستان افزود : حقوق ۲۱۵ میلیون تومانی و حق ماموریت بیش از ۴۰ میلیونی باعث سلب اعتماد مردم از مسئولین و نظام خواهد شد .

وی در ادامه به سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس اشاره کرد وگفت : امام در مورد مجلس فرمود : مجلس عصاره فضائل ملت است لذا مردم از مجلس انتظاراتی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد.

فاطمی نسب اذعان داشت : مجلس یازدهم به مجلس انقلابی لقب گرفته است و رهبری و مردم از آن انتظاراتی دارند که مهمترین آن پرداختن به مسائل و مشکلات جامعه و تصویب طرحهایی است که مربوط به عمران و رفاه حال ملت و مستضعفین می باشد.

خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : ارائه طرحهای جدید جهت رسیدگی به حال قشر ضعیف جامعه از دیگر انتظارات رهبری از مجلس می باشد .

ایشان در ادامه  اجرای قانون نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس را از دیگر انتظارات رهبری عنوان مرد و گفت : تصویب و اجرای قانون نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس در سریعترین زمان ممکن تا ملت دیگر شاهد رفتارهای نامتعارف برخی از نمایندگان که در دوره‌های گذشته دیده شدن باشند به طوری که در دوره قبل تقریبا یک چهارم از نمایندگان گذشته به دلیل فساد اقتصادی رد صلاحیت شدند.