پربازدیدترین ها

کد خبر: 229342 ۰۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۴

امروز صورت گرفت:

دیدار فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با خانواده شهدا بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین

بازی دراز 1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در معیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین شهرستان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین با حضور در منزل شهدا ضمن دیدار و گفتگو با خانواده شهدا آنها را مورد تفقد و دلجویی خود قراردادند.

دیدار فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با خانواده شهدا بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب سرهنگ نوروز اکبری در این دیدار  اظهار داشت: شهدای اسلام با بهره گرفتن از قیام امام‌حسین (ع) در برابر دشمنان اسلام ایستادند، از جان و مال و خون خود گذشتند تا آرمان های اسلام  و دستاوردهای مهم آن حفظ شود.

وی افزود: امروزه بیش از گذشته باید توان خود را در برابر برنامه های شوم دشمن بالا ببریم، قدرت علمی،مذهبی ،اجتماعی،فرهنگی سلاح های گرم در برابر اهداف جهان غرب است که برای تخریب انقلاب ما تدبیر دیده اند.

وی عنوان کرد: در این عرصه کنونی خانواده های شهدا الگوی صبر و مقاومت هستند که می توانیم برای پیشبرد اهداف خود از آنان مدد بخواهیم.

در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عبدالرضا خانمحمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معظم گفت:رزمندگان اسلام در زمان جنگ تحمیلی با کمترین تجهیزات در برابر دشمن ایستادند و همین قدرت شجاعت آنها باعث شد دشمن را شکست دهند و به پیروزی های زیادی برسند.

ایشان گفت: تکریم خانواده های شهدا،ادامه دادن راه آنها و عبرت گرفتن از منش و سیره شهدا وظایف است که باید به آن عمل کنیم .

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است