پربازدیدترین ها

کد خبر: 229340 ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳

به مناسبت هفته بسیج:

همایش اقتدار بسیجیان سپاه ناحیه سرپلذهاب در سالن احرار شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:به مناسبت هفته بسیج همایش اقتدار بسیجیان سپاه ناحیه سرپلذهاب با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه، مسئولین و جمعی از بسیجیان در سالن احرار شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

همایش اقتدار بسیجیان سپاه ناحیه سرپلذهاب در سالن احرار شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین گفت: امروز به برکت بینش سیاسب امام راحل(ره)و مدیریت مقام معظم رهبری (مدظله العالی)ما از نعمت امت اسلامی برخورداریم.

وی افزود:باید قدر این نظام و حکومت را بدانیم ، حکومت اسلامی می تواند شرایطی مقدمات ظهور ولیعصرعج را فراهم کند به نوعی انتقام تمام ظلم های در طول تاریخ را خواهد گرفت.

ایشان ادامه داد: برای این امت خون ها ریخته شده بنابراین بزرگترین نعمت حکومت اسلامی است، و در ادامه نعمت ولایت در طول تاریخ اسلامی مانند یک رهبری الهی چنان این انقلاب را مدیریت کرد که رو به پیشرفت رفت.

وی عنوان کرد: تا زمانی که تفکر بسیجیان وجود دارد تهدیدات دشمن نمیتواند جلودار حرکت ما باشد .

وی گفت: دشمنان ما به دنبال تضعیف حکومت اسلامی هستند، جلوی پیشرفت را بگیرند اما باید دشمنان اسلام بدانند نمیتوانند با معرفت و بصیرت و تفکرات بسیجیان‌ بجنگند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ نوروز اکبری در ابتدای این مراسم گفت: این همایش تجدید پیمانی با آرمان های شهدا، رزمندگان ، همنشینان و سلحشوران این خاک و شهید حاج قاسم سلیمانی است  که ما سربازان بسیجی پا در رکاب هستیم.

وی  با بیان اینکه شعاراین هفته "بسیج پاره تن من است" افزود: مقام معظم رهبری به شما بسیجیان افتخار میکند، شما بسیجیان نقش مهمی در دفاع از آرمان های این نظام دارید ، راه شهدا راه تعالی بخشیده و سوی افق پیشرفت می تازید و قطعا دشمن از این موضوع هراس دارد.