پربازدیدترین ها

کد خبر: 229335 ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۳

امروز صورت گرفت؛

دیدار جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با خانواده معظم شهدا

بازی دراز 1404:جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب،‌ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سرپل ذهاب بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین با حضور در منزل تعدادی از خانواده معظم شهدا حوزه ولیعصر (‌عج)ضمن دیدار با خانواده این شهداء آنها را مورد تفقد و دلجویی قرار داد .

دیدار جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با خانواده معظم شهدا

  سرهنگ مجتبی کاکایی جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب در این دیدار بیان کرد: در زمان جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام از جان و مال خود گذشتند در مقابل دشمن ایستادند تا وجبی از خاک وطن به دست دشمنان نیفتد.

     وی ادامه داد: در زمان جنگ با کمترین امکانات و تجهیزات برای ایران اسلامی پیروزی های بسیاری رقم خورد و  امنیت و آرامشی برای مردم به ارمغان آمد. 

  ایشان گفت: ما باید قدردان ایثارگری های خانواده های شهدا باشیم و ادامه دهنده راه آنان، زیرا که امروزه بیش از گذشته دشمن در فضای مجازی و با سلاح گرم به دنبال فاصله انداختن بین ملت و این نظام‌است. 

   لازم به ذکر است در این دیدار از خانواده شهید برا خاص آینه محل شهادت کامیاران سال ۱۳۵۹و شهید مراد ویسی محل شهادت کامیاران سال۱۳۵۹ با اهداء لوحی تجلیل بعمل آمد.   سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.