پربازدیدترین ها

کد خبر: 229334 ۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۲

آیین تجلیل از بسیجیان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:آیین تجلیل از بسیجیان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به مناسبت هفته بسیج با حضور امام جمعه ، معاون سیاسی فرمانداری ، فرمانده سپاه ، رییس شبکه بهداشت و درمان و خواهران بسیجی در محل قرارگاه فرهنگی ، اجتماعی حضرت ولیعصر این شهرستان(عج) برگزار شد.

آیین تجلیل از بسیجیان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب حجت‌الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم اظهار داشت: در شرایط سخت بیماری کرونا در شهرستان سرپلذهاب از ظرفیت و پتانسیل عظیم‌بسیج استفاده شد و قطعا اگر بسیج‌ به وادی قدم گذارد آن ماموریت به نحو احسنت انجام‌خواهد شد.

ایشان افزود: یکی از مهمترین ویژگی های بسیج این است که خود را در نظام به عمل ثابت کرده است و در عرصه های مختلف کادر پزشک و درمان با روحیه بسیج پای کار بودند.

فاطمی نسب گفت: بسیج یک تعهد است و پای تعهد خود می ایستد، بنابراین اگر امروزه میبینید فتح الفتوح در عرصه های مختلف داریم به واسطه تعهدی است که بسیجیان به انقلاب و این نظام دارند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ نوروز اکبری در ادامه بیان کرد: هفته بسیج با شعار بسیج پاره تن است آغاز شده است و قطعا یادآور حضور بسیجیان در عرصه جنگ، زلزله،سازندگی،امور فرهنگی و... است.

وی افزود: به برکت نام حاج قاسم سلیمانی ، طرح واکسیناسیون که به نام این شهید مزین شد، به موفقیت های بسیاری رسیده ایم .

در ادامه دکتر روشنی رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب گفت: پس از فرمایشات مقام معظم‌رهبری مبنی بر بسیج همگانی مقابله با کرونا، برنامه تکمیلی مدیریت کرونا طرح محله محور که به نام شهید سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین شده بود در سراسر استان و سپس در شهرستان سرپلذهاب اجرا شد

وی افزود: شهرستان سرپلذهاب در اجرای این طرح بعنوان یکی از پیشگامان در کشور در آذرماه سال گذشته برنامه ریزی،سازماندهی،اجرا و پایش شد.

وی عنوان کرد: این طرح برمبنای خانواده محور،هر خانه یک‌پایگاه سلامت ،جمعیت شهرستان را غربالگری و زنجیره انتقال این بیماری را مدیریت کرد و موجب کاهش بیماران مبتلا شد.

وی عنوان کرد: جهت انجام واکسیناسیون با کمک نیروهای بسیجی ، مراکز تجمیعی در دو شیفت صبح و عصر به مردم خدمات دهی داشتند.

وی یادآور شد: در حال حاضر علاوه بر همیاری ۱۳۲ نفر از بسیجیان شهرستان سرپلذهاب ،در دو نوبت اول و دوم واکسیناسیون ۱۱۰ هزار واکسن کوید۱۹ در شهرستان تزریق شده که این اقدام قطعا بدون نیروهای بسیجی غیرممکن بود.

لازم به ذکر است در پایان از ۴۰ نفر از خواهران بسیجی که در طرح شهید قاسم سلیمانی شرکت کردند، تجلیل به عمل آمد.