پربازدیدترین ها

کد خبر: 229106 ۱۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳

صورت گرفت:

دیدار با خانواده‌ شهدای اهل سنت سرپل ذهاب در هفته وحدت

بازی دراز 1404:امیر شاطری فرمانده تیپ ۷۱ پادگان ابوذر ، معاون سیاسی ، امنیتی فرمانداری ، امام جمعه اهل سنت و رییس بنیاد شهید شهرستان سرپلذهاب به مناسبت میلاد مسعود نبی مکرم اسلام(ص) و هفته وحدت با خانواده های شهدای اهل‌تسنن این منطقه دیدار و تجلیل بعمل آوردند.

دیدار با خانواده‌ شهدای اهل سنت سرپل ذهاب در هفته وحدت

امیر جلیل  شاطری در این دیدار ضمن تکریم خانواده های شهدا گفت: خانواده های شهدا در زمان جنگ تحمیلی و دوران انقلاب اسلامی از فرزندان رشید خود گذشتند تا وجبی از خاک این وطن به دست دشمنان نیفتد.

ایشان افزود: اکنون ما قدردان این ایثارگری ها و رشادت های خانواده‌های شهدا و خود شهدای گرانقدر هستیم و وظیفه داریم برای زنده نگه داشتن نام و آرمان‌های آنان در میدان حاضر و آماده باشیم.

معاون فرمانداری سرپلذهاب در ادامه گفت: میزهای خدمتی که مسئولین به واسطه آن متعهد شده‌اند که به مردم خدمت کنند مدیون خون پاک شهدا هستند بنابراین باید صادقانه و مخلصانه برای خدمت به مردم این جامعه همچون شهدا بدون تملق به دنیا پای کار باشند.

وی افزود: وحدت و انسجامی که بین مذاهب مختلف شهرستان وجود دارد پایه های مقاومت و استقامت مرزداران را مستحکم کرده و قطعاً دشمن از این موضوع هراس دارد.