پربازدیدترین ها

کد خبر: 228850 ۱۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

دیدار مسئولین و جمعی از بسیجیان دوران دفاع مقدس با امام جمعه سرپل‌ذهاب

بازی دراز 1404:مسئولین و جمعی از بسیجیان دوران دفاع مقدس بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور در دفتر امام جمعه سرپل‌ذهاب با وی دیدار و گفتگو کردند.

دیدار مسئولین و جمعی از بسیجیان دوران دفاع مقدس با امام جمعه سرپل‌ذهاب

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:دفاع مقدس مملو از امدادهای غیبی است که حاصل تقوا ، توسل و توکل رزمندگان سپاه اسلام می باشد.

وی بیان کرد: خاطرات ایثارگران دوران دفاع مقدس باید برای انتقال فرهنگ جبهه و شهادت به نسل جوان و نوجوان جامعه گردآوری شود.

ایشان ادامه داد: در آن زمان، دشمن جنگ را به ما تحمیل کرد و کشور ما دفاع کرد و این دفاع در مقابل استکبار شکل گرفت،و از نطفه خفه کرد.

ایشان تصریح کرد:بسیج ظرفیتی است که در تمام میدان ها در طول سالهای انقلاب، از جنگ تا بازسازی از مشکلات اجتماعی تا سیاسی حضور دارند،گره ها را باز میکند و بن بست ها را میشکند.

امام جمعه شهرستان ادامه داد: رسالت بسیج تنها در منطقه و کشور گنجانده نمیشود ، بلکه امروز در تمام دنیا باید با استراتژیک و راهبرد خاص ،گفتمان دین و اسلام را رواج بدهیم، مقدمات ظهور حضرت عصر.عج. را در سراسر دنیا فراهم کنیم.

ایشان گفت: الگوی جوانان ما،باید شهدای همچون شهید فهمیده و حججی و بهنام محمدی باشد،باید هوشیار باشیم دشمنان برای نسل های امروزی ما الگو نسازند،در حقله های صالحین،پایگاه های بسیج نسبت به بازگوکردن دستاوردهای انقلاب و فتح الفتوح شهدای اسلام بی تفاوت نباشیم تا به دست فراموشی سپرده نشود.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در ادامه گفت: مزار شهدای شهرستان سرپلذهاب سندی گلگون کفن بر تمام رشادت های منطقه غرب در هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی افزود: شعار محوری هفته دفاع مقد" ما مقتدریم" است و این برگرفته از اقتدار بی نهایت کشور جمهوری اسلامی در سراسر دنیا است که به واسطه خون شهدا و رشادت های رزمندگان اسلام حاصل شده است.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است