پربازدیدترین ها

کد خبر: 228188 ۱۴:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷

جلسه برنامه ریزی ایام دهه ولایت و امامت در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ایام دهه ولایت و امامت با حضور امام جمعه فرماندار و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

جلسه برنامه ریزی ایام دهه ولایت و امامت در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب حجت‌الاسلام و المسلمین جواد فاطمی نسب در این جلسه اظهار داشت: عید غدیر تنها واقعه ای تاریخی نیست بلکه آن روز را باید روز اسلام خواندبدون شک روز عید غدیر نقش سرنوشت سازی در تعیین مسیر آینده اسلام داشته است. 

وی افزود: روز عید قربان  شاخص بندگی و اطاعت حضرت ابراهیم (علیه السلام) از پروردگار است تا روز عید غدیر که تجلی رسالت در امامت با منصوب شدن حضرت علی (ع)، توسط پیامبر اکرم (ص) به جانشینی و امامت مسلمین. بنابراین این ایام، ایام بنیادی است.

فرماندار سرپلذهاب نورالدین فرزادی پور در ادامه گفت: عید غدیر و دهه امامت و ولایت، مهم ترین عنصر از نگاه الهی به شمار می آید بنابراین باید زمینه تعالی جامعه را در ابعاد مختلف، فراهم سازیم و اهمیت تاثیرگذار امامت و ولایت را نشان دهیم.

وی در ادامه گفت: برگزاری دعای عرفه در جوار حرم احمدابن اسحاق(ره)، برگزاری مراسم جشن عیدقربان و غدیر و  اجرای کارناوال،پخت غذا ،برگزاری مسابقه مجازی و فرهنگی، استقرار ایستگاه سلامت، آذین بندی خیابان و معابر عمومی از مهمترین برنامه های دهه ولایت و امامت در شهرستان سرپل است که تلاش خواهد شد در چهارچوب رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شود.