پربازدیدترین ها

کد خبر: 227844 ۱۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۹

بیانیه امام جمعه و فرماندار سرپل‌ذهاب در تقدیر از مردم شهرستان

بازی دراز 1404:امام جمعه و فرماندار سرپل‌ذهاب با صدور بیانیه ای از حضور حماسی مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر کردند.

بیانیه امام جمعه و فرماندار سرپل‌ذهاب در تقدیر از مردم شهرستان

در بخشی از این بیانیه آمده است :

اولین انتخابات گام دوم انقلاب اسلامی با حضور پر شور و بابصیرت مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان سرپل ذهاب مشهد مظلومان فاتح نوید روزهای بهتر و آینده ای پر از امید و رشد و شکوفایی برای کشور و حرکت رو به جلوی با قدرت و صلابت قطار انقلاب اسلامی بسوی قله های عزت و افتخار است .

مردم شریف و بصیر سرپل‌ذهاب با دیگر ثابت کردند که پای نظام و انقلاب خود ایستاده و از عهد و پیمانی که با امام راحل و شهدای عظیم الشان بسته اند بازنگشته و بر میثاق خود با رهبری انقلاب پای بند هستند .

این حضور حماسی و بابصیرت و  دشمن شکن مردم با توجه به وضعیت معیشتی نامطلوب کشور ، هجمه تبلیغاتی دشمنان نظام و شرایط بیماری کرونا از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و شایسته بهترین تقدیرها می باشد .

بدینوسیله از این حضور بصیرانه و دشمن شکن مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا که باعث امیدواری دوستداران انقلاب و یاس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب شده است کمال تشکر و قدردانی را داریم .