پربازدیدترین ها

کد خبر: 227832 ۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷

فرماندار سرپلذهاب:

صندوق و ملزومات اخذ رای تحویل شعبات شهرستان شد

بازی دراز 1404:امروز عصر با حضور فرماندار، هیات های اجرایی ونظارت صندوق، تعرفه ها وملزومات اخذ رای شهرستان سرپلذهاب تحویل داده شد.

صندوق و ملزومات اخذ رای تحویل شعبات شهرستان شد

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در آستانه برگزاری انتخابات بیست و هشتم خرداد هستیم،یک انتخابات محلی در قالب انتخابات شوراهای شهر و روستا و یک انتخابات ملی ، ریاست محترم جمهوری است که همه مقدمات برگزاری این انتخابات را فراهم کردیم و خوشبختانه هم اعضای هیئت اجرایی و هم اعضای هیئت نظارت و بازرسی آمادگی لازم را پیدا کردند اعضای خود را انتخاب کردند احکام صادر شده و ترکیب شعبات شکل گرفته است.

وی افزود: امروز صندوق و لوازم مورد نیاز رای گیری در اختیار قرار دادیم تا اعضاء فردا جمعه ۲۸خردادماه اول وقت در محل شعبه اخذ رای حضور پیدا کنند و نسبت به رای گیری و انجام رسالت و وظیفه شان اقدام کنند.

ایشان تصریح کرد: شرایط مناسبی در شهرستان سرپلذهاب فراهم است ، همه مردم علیرغم اینکه شرایط کرونایی هست و تقریباً  به لحاظ گرمی هوا ، امکان حضور و مشارکت در برگزاری انتخابات ضعیف بود میزان استقبال بالا بود و همه طبقات مختلف اجتماعی در راستای تبلیغات انتخابات بدون نگرانی  پای کار آمدند،امید است با کمک این مردم انتخابات پرشور و حماسی برگزار کنیم.

نماینده دولت در فرمانداری شهرستان سرپلذهاب در ادامه گفت: تعداد ۱۱۱ شعبه اخذ رای برای ریاست جمهوری و تعداد ۲۹۶صندوق شورای اسلامی روستایی تعبیه شده است و هر صندوقی که برای ریاست جمهوری به صورت سیار در روستاها است به نسبت هر روستا دارای صندوق شورا هم است  و در ساعات مختلف از روز در واقع موظف هستند از مردم آرای شورای اسلامی و ریاست جمهوری را اخذ نمایند.

وی بیان کرد: شعبات داخل شهر همزمان به صورت ثابت و سیار آماده اخذ آراء ریاست جمهوری و آراء شورای شهر  خواهد کرد امیدوارم با این همراهی و انگیزه خوبی که مردم پیدا کردند هم انتخابات پرشور را داشته باشیم و هم یک انتخابات سالم و قانونمند و بی طرفانه.