پربازدیدترین ها

کد خبر: 227808 ۱۵:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶

در سرپل ذهاب صورت گرفت :

برگزاری نشست روشنگری انتخابات بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان

بازی دراز 1404:نشست روشنگری انتخابات بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب در قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر (عج)شهرستان برگزار شد.

برگزاری نشست روشنگری انتخابات بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان

جلسه نشست روشنگری بهورزان شبکه بهداشت  و درمان سرپل‌ذهاب باحضور امام جمعه ، فرماندار ، معاونت سیاسی فرماندار ، مدیر شبکه بهداشت و درمان و بهورزان مراکز بهداشت شهری و روستایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در محل قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر (عج) شهرستان برگزار گردید .

امام جمعه سرپل‌ذهاب در این جلسه ضمن تقدیر از کادر بهداشت و درمان شهرستان اظهارداشت : کادر سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا حضور داشته و زحمات بسیاری را متحمل شدند که قابل تقدیر است .

حجت الاسلام  جوادفاطمی نسب افزود : در ابتدای شیوع این ویروس در کشور تعابیر و تفاسیر مختلفی در این باره در کشور وجود داشت و شایعات دشمنان این بر دلهره و اضطراب مردم می افزود ولی تلاش کادر بهداشت و درمان کشور با حمایت‌های قاطع رهبر انقلاب و همکاری سایر نهادها و همراهی مردم حماسه بسیار بزرگی را خلق کردند که هیچ کشوری فکر نمی‌کرد ایران اسلامی به این پیشرفت بزرگ هم در زمینه کنترل و مدیریت بیماری و هم داروهای مقابله ای آن دست یابد .

وی تصریح کرد : این حماسه عظیم در کشور ، کنترل بیماری و تولید واکسن در داخل به دلیل تشکیل یک جبهه واحد در مقابل این بیماری در کشور است ولذا ثابت شد که اگر کشور ید واحده باشد در هر میدانی موفق خواهد شد .

ایشان بابیان اینکه امروز ویروس دیگری در اتاق فکرهای سیاسی دشمنان انقلاب برای تخریب نظام و انقلاب شکل گرفته است اذعان داشت : ویروس کرونا جان مردم را تهدید می کرد و امروز ویروس اتاق فکر منافقین به دنبال تخریب نظام و تخریب شخصیتهای انقلابی نظام و شیوع آن در جامعه به وسیله امپراتور رسانه ای غرب است .

امام جمعه شهرستان تاکید کرد : در برابر ویروس کرونا در کشور جبهه سازی شد و همه کشور بصورت ید واحده شده پدر برابر این ویروس قرارگرفته و آنرا کنترل و مدیریت کردند و لذا در برابر ویروس سیاسی تخریب نظام نیز باید با هوشیاری ، بصیرت و گوش به فرمان ولایت بودن در کشور یک جبهه واحد شکل گیرد و با حضور حداکثری در پای صندوقهای اخذ رای این ویروس سیاسی اتاق فکر های دشمن را نابود کرد .

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اذعان داشت : رهبر انقلاب علاج کشور را در تشکیل دولت حزب الهی و دولتی که از جنس مردم و آگاه به مشکلات کشور باشد معرفی کرده و حضور در انتخابات را یک تکلیف می دانند ولذا مردم باید گوش به فرمان رهبر انقلاب و امام جامعه باشند تا مشکلات کشور رفع گردد.

ایشان با اشاره به مشکلات کشور افزود : معیشت ، اقتصاد ، مسکن، ازدواج، اشتغال و تنگ شدن سفره مردم مشکلات امروز کشور است که رفع آنها به گفته رهبر انقلاب با روی کار آمدن یک دولت انقلابی و جهادی حاصل می شود .

فاطمی نسب تصریح کرد : عدم شرکت در انتخابات به معنی واگذاشتند بر خون شهداست و مردم بصیر ایران اسلامی هرگز از خون شهدای خود نخواهند گذشت .

وی ادامه داد : شرکت در انتخابات ، دعوت مردم به حضور در پای صندوقهای اخذ رای و انتخاب فرد اصلح بر یکایک افراد جامعه واجب عینی می باشد .

امام جمعه شهرستان خاطر نشان کرد : مردم بصیر ، انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی خالق حماسه ها می باشند و در ۲۸خرداد نیز با حضور حداکثری در پای صندوقهای اخذ رای حماسه بزرگ دیگری را خلق خواهند کرد .

 

فرماندار سرپل‌ذهاب در ابتدای این جلسه اظهارداشت : مشارکت بالای مردم سبب انتخاب افراد صالح در جایگاه شوراهای شهر و روستا شده و این امر باعث بالارفتن عملکرد ها و بهبود شرایط می شود .

نورالدین فرزادی پور افزود : دشمنان انقلاب در حال تلاش برای جلوگیری از حضور مردم در انتخابات هستند ولی مردم با بصیرت کامل این تلاش دشمنان را ناکام خواهند گذاشت .