پربازدیدترین ها

کد خبر: 227798 ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶

جلسه ای برگزار شد:

تاکید بر بزرگان و سادات جامعه اهل حق شهرستان سرپل ذهاب بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد

بازی دراز 1404:بزرگان و سادات جامعه اهل حق سرپل ذهاب در جلسه ای با حضور امام جمعه شهرستان بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد تاکید کردند.

تاکید بر بزرگان و سادات جامعه اهل حق شهرستان سرپل ذهاب بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد

بزرگان و سادات جامعه اهل حق شهرستان سرپل ذهاب در جلسه ای با حضور امام جمعه سرپل‌ذهاب و عموم مردم جامعه اهل حق شهرستان بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد تاکید کرده و حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای را باعث شکست دشمنان نظام و انقلاب و ناکام ماندن آنها در رسیدن به اهداف شومشان دانستند.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپل‌ذهاب نیز در این اجتماع بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد و گفت : حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای اخذ رای باعث اقتدار نظام و دوام انقلاب می شود .

وی افزود : دشمنان نظام و انقلاب به دنبال جلوگیری از مشارکت مردم در انتخابات هستند و از هر روشی بااستفاده از رسانه های مختلف برای رسیدن به این هدف تلاش می کنند ولی مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی قطعا با حضور حداکثری خود در ۲۸خرداد دشمنان نظام و انقلاب را ناکام خواهند گذاشت .

ایشان بیان کرد: مردم با هر قوم مذهب که باشند بااتحاد و انسجام با شرکت در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنانی که علیه سرنوشت این کشور برخاستند، خواهند زد ونمیگذارند آینده مملکت بر دست و افکار غرب گرایی ها بیفتد.

وی تاکید کرد: انتخابات در تعیین سرنوشت کشور، با همدلی و یکپارچگی قدرت خود را نشان میدهد همان گونه شهدا یکپارچه و واحد در برابر دشمن ایستادند و برای دفاع از کشور جان خود را از دست دادند.