پربازدیدترین ها

کد خبر: 227793 ۱۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

نشست روشنگری با محوریت انتخابات افق ۱۴۰۰ ویژه فرهنگیان در سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:نشست روشنگری با محوریت انتخابات افق ۱۴۰۰ با حضور مدیران معاونین مدارس و آموزش و پرورش و فرماندار و معاونت تبلیغی سرپلذهاب برگزار شد.

نشست روشنگری با محوریت انتخابات افق ۱۴۰۰ ویژه فرهنگیان در سرپلذهاب برگزار شد

نورالدین فرزادی پور فرماندار این شهرستان در این مراسم به میزان تاثیر گذاری چهره های سرآمد ازفرهنگیان در انتخابات پیشرو اشاره کرد و گفت: فرهنگیان الگوهای برتر در جامعه شناخته میشوند با طبقات مختلف هم ارتباط دارند و مورد اعتنا و توجه جامعه هستند بنابراین در میزان دعوت به مشارکت پای صندوق های رای موثر هستند.

وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری پیش رو تاثیرگذاری در سطح ملی و جهانی دارد و انتخابات شورای اسلامی در سطح منطقه و محیط زندگی موثر است بنابراین باید نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشیم.

ایشان ادامه داد: تمام کشورهای دنباله رو استکبار جهانی تلاش دارند نقاط ضعف یادآوری کنند یاس و ناامیدی پمپاژ کنند ، اراده و انگیزه پای صندوق های رای را متوقف کنند .

وی افزود: با توجه به این شرایط چشم انداز آینده امیدوارکننده است، نظام جمهوری اسلامی جزء قدرتمندترین کشورهای جهان است و قطعا نخواهند توانست مردم را در انتخاب سرنوشت خود بازدارند.

حجت الاسلام مصطفی عسکری معاون تبلیغی شهرستان سرپلذهاب در ادامه گفت: انتخابات حق است و باید به آن عمل کنیم و نسبت به آن نباید راحت بگذریم .

وی اشاره کرد: این انقلاب مدیون خون شهداست و ما وظیفه داریم با انتخاب فرد کارآمد و اصلح برای مدیریت کشور، راه شهدا را برای حفظ آرمان های انقلاب ادامه دهیم.

وی فرهنگیان را الگوی مهم برای مشوق رای اولی ها خواند و گفت،در این زمینه باید نسبت به مسائل جامعه روشنگری صورت گرفته و سربازانی برای مدافعین این نظام و انقلاب تربیت شود.