پربازدیدترین ها

کد خبر: 227792 ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۵

برگزار شد:

گردهمایی مردم اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات با امام جمعه سرپلذهاب

بازی دراز 1404:گردهمایی مردم اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات باحضور امام جمعه ، فرماندار و امام جمعه اهل سنت در محل مسجد قادرالحسینی برگزار شد .

گردهمایی مردم اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات با امام جمعه سرپلذهاب

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپلذهاب در این مراسم گفت: از سال ۵۷ مردم کشور جمهوری ایران اسلامی پشت سر امامین انقلاب ایستاده اند و آینده کشور را خود ترسیم کردند.

وی افزود: با اتحاد و انسجام و بصیرت باید پای صندوق های رای بیایم زیرا که انتخابات آزمون مهمی است که پیش رو داریم تا حماسه ای مهم دیگر رقم بخورد.

ایشان بیان کرد: علارغم محدودیت ها و مشکلات در کشور،  امنیت در کشور برقرار است و بزرگترین نعمت است که مردم در آرامش هستند و شرایط جنگی و تشنج دیگر کشورهای همسایه را ندارند و این مهم از دستاوردهای همین انقلاب است که با انتخاب مردم سرپا ایستاده است.

وی گفت: مهمترین ویژگی انقلاب اسلامی این است مردم حق انتخاب دارند و مولفه قدرت ایران هم این است که حاکمیت نگاه یکسان بر مذاهب و مردم دارد و هم مردم گوش به فرمان حاکمیت هستند و رمز و راز موفقیت و اقتدار جمهوری اسلامی همین است.

وی ضمن یادآوری بر اینکه همه مرزدار هستند و در کنار هم با وحدت و انسجام در شهرستان تاریخ سرنوشت سازی رقم زدند،گفت: با هر مذهب و قومی که هستیم پای آرمان های انقلاب بایستیم، دفاع کنیم،اجازه نخواهیم نداد دشمن شاد شود و به اهداف خود برسد.

فرماندار سرپلذهاب نورالدین فرزادی پور در ادامه گفت: بازسازی ۳۶هزار واحدپس از زلزله در سرپلذهاب ،سامانه گرمسیری که ۲۰هزارهکتار از اراضی دیم تحت پوشش آبی قرار گرفته، گازرسانی به روستاها از مهمترین اقدامات این نظام و انقلاب است که برای مردم این شهرستان انجام شده و این دستاوردهای مهمی است.

وی تاکید کرد: نسبت به آینده حساسیت داشته باشیم ،همانطور که وفادار به نظام بودیم در آینده هم پایبند بوده، خدمات نظام را نادیده نگیریم، نسبت به نماینده خود در رباست جمهوری شورای اسلامی شهر و روستا تاثیر بگذاریم و عمل کنیم.

وی گفت: سیاست داخلی و خارجی کشور ما توسط رئیس جمهور رقم میخورد بنابراین باید نسبت به انتخاب این فرد، با بصیرت و روشنگری عمل کنیم و بی تفاوت نباشیم.

سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در تاریخ ۲۸ خرداد ماه جاری همزمان با سراسر کشور در شهرستان سرپلذهاب برگزار می‌شود.