پربازدیدترین ها

کد خبر: 227790 ۱۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۴

در آستانه انتخابات برگزار شد:

گردهمایی دهیاران بخش مرکزی و قلعه شاهین در سرپلذهاب/ دعوت به مشارکت حداکثری پای صندوق های رای

بازی دراز 1404:در آستانه انتخابات گردهمایی دهیاران بخش مرکزی و قلعه شاهین در سرپلذهاب با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین برگزار شد و دعوت به مشارکت حداکثری پای صندوق های رای بعمل آمد.

گردهمایی دهیاران بخش مرکزی و قلعه شاهین در سرپلذهاب/ دعوت به مشارکت حداکثری پای صندوق های رای

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این جلسه گفت: دهیاران وظیفه دارند مشکلات و کمبودهای روستاها را به مسئولین شهر انعکاس دهند ، ارتباط گیری خوبی با بخشداران و مسئولین داشته باشند و مطالبات به حق مردم را پیگیر باشند.

وی افزود: مشکل آب روستاها یکی از مشکلات قدیمی است که مردم با آن دست و پنجه نرم میکنند انتظار می رود این مشکل ریشه ای حل و فصل شود، باید تلاش شود در دولت جدید نیازهای اولیه مردم همچون آب ، تامین و بدون دغدغه در اختیار مردم قرار گیرد.

وی در ادامه به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: امروزه همه ما وظیفه داریم برای اینکه پایه های اسلام را مستحکم کنیم و نگذاریم دشمنان به اهداف خود برسند هم خود حضور فعال و چشمگیر داشته باشیم و هم تلاش کنیم در روستاها با شور و اشتیاق پای صندوق های رای بیایند و رای خود را به جمهوری اسلامی بدهند.

وی افزود: هر کسی از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شود رای دادن به آن شخص رای دادن به انقلاب اسلامی است.

ایشان درپایان گفت: مردم به بلوغ سیاسی رسیده اند ،می توانند تشخیص دهند فرد اصلح و متعهد را انتخاب کنند، بنابراین مشکلات نباید باعث دلسردی و ناامیدی مردم شود و  نسبت به رای دادن بی تفاوت باشند.

ایشان بیان کرد: شهدا بخاطر این انقلاب جان خود را تقدیم کردند، بنابراین ما وظیفه داریم راه شهدا را برای حفظ انقلاب ادامه دهیم و مردم را به پای صندوق رای بخوانیم و هرکسی نقش مُبلغ داشته باشد برای تثبیت و تحکیم پایه های نظام .

فرماندار سرپلذهاب نورالدین فرزادی پور در ادامه این جلسه گفت: هر چه قدر بخشداران در بسیج عمومی مجموعه تحت پوشش خود موفق باشند می توان قدرت تاثیرگذاری بسیج عمومی در طبقات مختلف اجتماعی را داشته باشد.

وی افزود:دهیاران نماینده اصلی دولت در حوزه عمل خود هستند ، نقطه شروع سیستم حاکمیت در روستاهاست ، باید دغدغه تبیین خدمات رفاهی عمومی مردم را داشته باشند.

وی گفت: دهیاری می تواند موفق عمل کند نیازها و نیازها و محدودیت های روستای خود را بشناسد و پیگیری کند و سطح رضایتمندی مردم را ارتقاء دهد و سطح توقعات مردم را پیگیری کنند و تا آنجایی که مقدور نیست سعی کنند مردم را قانع کنند.

فرزادی پور اذعان داشت: هر روستا پتانسیل و فرصت ها و قابلیت و امکاناتی دارد ، که انتظار ما این است دهیار بااستعداد ،صاحب فکر،توانمند و اشرافیت برحوزه عمل خود دارد متناسبت با امکاناتی که در آن روستا است زمینه شکوفایی فراهم کند.

فرماندار شهرستان ادامه داد: انتخابات ۲۸خردادماه جاری،در حقیقت تبلور اراده مردم در تعیین سرنوشت خودشان است .

ایشان اظهار داشت: ما برای چهارسال، در افق ۱۴۰۰، جایگاه ریاست جمهوری را به شخصی واگذار خواهیم کرد که به نمایندگی از ملت در قوه مجریه اعمال حاکمیت خواهد کرد، ما برای چهارسال مقدرات خود را در شهرسرپلذهاب در اختیار نمایندگان در اعمال سیاستگذاری می گذاریم.