پربازدیدترین ها

کد خبر: 227740 ۱۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۲

نماینده مردم سرپل ذهاب قصرشیرین گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی:

مشکلات زیرساخت های اساسی روستاهای مرزی سرپلذهاب مرتفع خواهد شد/ لزوم همراهی مسئولین شورای برنامه ریزی در تامین اعتبارات

بازی دراز 1404: نماینده مردم سرپل ذهاب قصرشیرین گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی گفت :مشکلات زیرساخت های اساسی روستاهای مرزی سرپلذهاب با پیگیری بعمل آمده و همراهی مسئولین شورای برنامه ریزی در تامین اعتبارات مرتفع خواهد شد.

مشکلات زیرساخت های اساسی روستاهای مرزی سرپلذهاب مرتفع خواهد شد/ لزوم همراهی مسئولین شورای برنامه ریزی در تامین اعتبارات

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: طی بازدیدی که به همراه مسئولین محلی و فرماندهان نظامی و مرزداری سرپلذهاب  از روستاهای نوار مرزی شهرستان سرپلذهاب صورت گرفت، بررسی بعمل آمد بیشترین مشکل در میدان و مسیر بحث جاده ، آب آشامیدنی ، گاز است که کارهای زیربنایی و اساسی  مورد انتظار و به حقی از جانب ساکنین می باشد.

وی افزود: در طول تاریخ مردمان این مناطق همراه با نیروهای نظامی و مرزبانی بهترین مرزداران و مرزبانان کشور بودند مردمانی هستند که از امنیت آگاه هستند و نیروهای نظامی در منطقه را همراهی می‌کنند و ثبات امنیت در منطقه برقرار است.

ایشان گفت: با ایجاد امنیت پایدار،  عمران و آبادانی و کشاورزی رونق می‌گیرد ، بنابراین مردم انتظار دارند با توجه به اینکه منطقه در محاصره آب های سطحی بوده و چند سد مهم ایجاد شده کماکان نیازمند به آب آشامیدنی مناسب هستند و در حوزه گاز، متاسفانه مردم روستاهای مرزی، از گازکشی بی بهره اند،امید است در سال جاری مشکلات با تخصیص اعتبارات لازم، شورای برنامه ریزی حل و فصل گردد.

ایشان گفت: در گذشته در جریان جنگ تحمیلی بسیاری از مردم کوچ کردند امید است به فراهم کردن زیرساخت های اساسی در آینده نزدیک شاهد برگشت مردم این روستا و استقرار در مکان های قدیم بوده و شاهد امنیت پایدار و منابع بسیار خوب کشاورزی باشیم.