پربازدیدترین ها

کد خبر: 227483 ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

عید فطر روز پاداش گرفتن روزه داران است / جنایات در کشورهای مسلمان توسط استکبار جهانی انجام می شود

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت : عیدسعید فطر روز پاداش گرفتن روزه داران و کسانی است که تلاش کرده و زحمت کشیده اند و کارهای نیک انجام داده و از محسنین هستند .

عید فطر روز پاداش گرفتن روزه داران است / جنایات در کشورهای مسلمان توسط استکبار جهانی انجام می شود

ایشان در ادامه با اشاره به وقایع سرزمین های اشغالی فلسطین اذعان داشت: دولت نتانیاهو برای نجات از مخمصه ای که در آن گرفتار شده است با جلو انداختن گروهک های تندرو یهودی اقدامات مذبوحانه ای را آغاز کرده است .

وی ادامه داد : ورود بیش از ۲ هزار تندرو شهرک نشین یهودی به مسجد الاقصی و برپایی عبادات و مراسمات مخصوص مذهبی یهودی در این مسجد یک تلاش مذبوحانه با رنگ و لعاب مذهبی برای رسیدن به چند هدف اصلی است .

امام جمعه شهرستان خاطرنشان کرد : جبران شکست های راهبردی در سال های اخیر در برابر مقاومت و تلاش برای خروج رژیم‌صهیونیستی از بن بست سیاسی و اجتماعی از جمله اهداف پشت پرده این جریان در سرزمینهای اشغالی است که توسط دولت نتانیاهو دنبال می‌شود.

 جوادفاطمی نسب در ادامه ضمن محکوم نمودن اقدام تروریستی در افغانستان اظهارداشت : فاجعه خونبار دبیرستان دخترانه سیدالشهدا علیه السلام شهر کابل افغانستان در روز شنبه ۲۵ رمضان اقدام تروریستی استکبار جهانی در کشور افغانستان بود که ۱۵ شهید و ۲۰۰ مجروح برجای گذاشت .

وی افزود : در پشت صحنه واقعی این جنایات سیاست شیطانی آمریکا قرار دارد و لازم است که دولت افغانستان و مجامع بین المللی برای پیشگیری از این جنایات اقدامات مناسبی را انجام دهند.

امام جمعه شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات پیش رو کشور اشاره کرد و گفت : انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در مردادماه آزمون بزرگی است که در پیش روی ملت بصیر ایران اسلامی قرار دارد و باتوجه به اوضاع جهانی حضور حداکثری مردم در انتخابات یک تکلیف است .