پربازدیدترین ها

کد خبر: 227470 ۱۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

انتخابات حداکثری انقلاب را بیمه می کند / حضور در انتخابات بر همه تکلیف است

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت : حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث بیمه شدن انقلاب اسلامی میشود و لذا برهنگان تکلیف است که بصورت پرشور در انتخابات شرکت کنند.

انتخابات حداکثری انقلاب را بیمه می کند / حضور در انتخابات بر همه تکلیف است

حجت الاسلام جوادفاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : انتخابات نماد بزرگی از دموکراسی و مردم‌سالاری در کشور است و بعد از انقلاب همواره با شور و هیجان خاص مردم برگزار شده است .

وی افزود : حضور پرشور وحداکثری در انتخابات انقلاب را بیمه می کند و لذا بر همه کسانی که شرایط حضور در انتخابات را دارند تکلیف است که فعالانه در انتخابات پیش رو شرکت کنند.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : انتخابات ریاست جمهوری یکی از مهمترین انتخابات کشور است که رئیس دستگاه اجرایی کشور را بوسیله آراء مردم انتخاب می کند همچنین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا که نقش مهمی در اداره شهرها و روستاهای کشور دارند در انتخابات پیش رو برگزار می شود که حضور مردم در این انتخابات لازم و ضروری است .

نماینده ولی فقیه در شهرستان تاکید کرد : امروز چشم جهانیان به انتخابات کشور و میزان حضور و مشارکت مردم در آن است و لذا مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی باید با حضور حداکثری خود به جهان ثابت کنند که پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند.