پربازدیدترین ها

کد خبر: 227467 ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰

رئیس اداره بهزیستی سرپلذهاب:

صدر نشینی سرپل ذهاب در بین شهرستان های استان در زمینه سازش خانواده ها و پیشگیری طلاق

بازی دراز 1404: رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپل ذهاب از صدر نشینی سرپل ذهاب در بین شهرستان های استان در زمینه سازش خانواده ها و پیشگیری طلاق خبر داد.

صدر نشینی سرپل ذهاب در بین شهرستان های استان در زمینه سازش خانواده ها و پیشگیری طلاق

بهمن بوچانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: تلاش در جهت تحکیم بنیان خانواده وظیفه انسانی واجتماعی ما است ، پیشگیری از امر طلاق  و حفظ کرامت خانواده یکی از دغدغه های جامعه اسلامی است واین مهم میسر نمی شود مگر با همت و اراده پولادین و استوار خانواده ها و مجموعه های دست اندرکار و متخصص در زمینه پیشگیری و کاهش طلاق.

وی افزود: با یاری خداوند و تلاش متخصصین و مشاوران مجرب و دلسوز مجموعه بهزیستی ، کارشناسان پرتلاش اورژانس اجتماعی ، کارشناسان مراکز مشاوره تحت نظارت بهزیستی (تسکین) ، مجموعه دادگستری و دادستانی،  شهرستان سرپل ذهاب رکورد دار بیشترین میزان سازش ( 21 درصد ) در بین زوجین متقاضی طلاق ثبت شده در سامانه تصمیم در کل استان می باشد،

وی ادامه داد: کارشناس بهزیستی و اورژانس اجتماعی در بحث کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی  آماده ارائه خدمت بصورت شبانه روزی به مردم شریف شهرستان سرپل ذهاب می باشند.

ایشان تصریح کرد:سرپلذهاب در زمینه پیشگیری از طلاق با ۲۱ درصد سازش مانع طلاق شد و رتبه اول را به دست کسب کرد و در رده دوم شهرستان سنقر با ۱۸ درصد و سپس جوانرود با ۱۷ درصد در جدول قرار گرفتند.