پربازدیدترین ها

کد خبر: 227462 ۱۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۹

امام جمعه سرپل‌ذهاب :

دانشمندان کشور ایران در تولید واکسن کرونا گام های خوبی برداشتند/ لزوم تبعیت از دستورات ستاد مقابله با کرونا کشور برای عبور از موج چهارم کرونا

بازی دراز1404:امام جمعه سرپل‌ذهاب با بیان اینکه دانشمندان کشور ایران در تولید واکسن کرونا گام های خوبی برداشتند، گفت: تبعیت از دستورات ستاد مقابله با کرونا کشور برای عبور از موج چهارم کرونا لازم و ضروریست.

دانشمندان کشور ایران در تولید واکسن کرونا گام های خوبی برداشتند/ لزوم تبعیت از دستورات ستاد مقابله با کرونا کشور برای عبور از موج چهارم کرونا

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: کادر درمان و بهداشت کشور در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا حضور داشته و مجاهدانه با این بیماری جنگیدند و شهدای بسیاری را دراین راه تقدیم کردند که یاد و خاطره همه شهدای مدافع سلامت را گرامی می داریم

وی افزود: در روزهای ابتدایی شیوع این بیماری در جهان کسی فکر نمی‌کرد که کشورهای اسلامی بتوانند بااین بیماری مقابله و آنرا مدیریت و کنترل کنند اما ایران اسلامی نشان داد که توان مقابله بااین بیماری و کنترل آنرا دارد.

وی افزود: مردم ایران اسلامی در کنار کادر بهداشت و درمان و تحت رهبری مقام عظمای ولایت هم در بحث رعایت پروتکلهای بهداشتی و هم رزمایش کمکهای مومنانه گامهای بسیار خوبی برداشتند که شایسته تقدیر است .

ایشان اشاره کرد: دانشمندان کشور نیز گامهای خوبی برای تحقیقات در مورد این بیماری و تولید واکسن برداشته اند و به توفیقات خوبی دست یافته اند و همچنین نهادهای امدادی و نیروهای نظامی و انتظامی کشور نیز اقدامات مناسبی درراستای مقابله با این بیماری منحوس انجام دادند که قابل تقدیر است.

امام جمعه شهرستان گفت: وزارت بهداشت فرمانده این میدان است و همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند همه ما باید از دستورات ستاد مقابله با کرونا کشور تبعیت کنیم تا هرچه سریعتر از پیک چهارم نیز عبور کرده و با رعایت توصیه های بهداشتی آمار فوتی ها و مبتلایان روزانه را کاهش داده و وضعیت شهرستان و کل کشور به حالت عادی برگردد.

وی تاکید کرد: همه مردم عهد ببندیم که بخاطر خودشان از دید و بازدیدها و دورهمی ها ، بازار رفتن های بی مورد و بیرون رفتن های غیر ضروری ، برگزاری مراسمات تجمعی و حضور در تجمعات خودداری کنند.

وی در پایان گفت: امیدواریم با تلاش کادر بهداشتی کشور و تعامل و همکاری سایر دستگاهها و همراهی مردم در رعایت موارد بهداشتی و واکسینه کردن مردم شاهد ریشه کن شدن کامل این بیماری باشیم.