پربازدیدترین ها

کد خبر: 227458 ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

رئیس اداره هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب :

هلال احمر نهادی امدادی برای یاری رساندن به حادثه دیدگان است / تشریح برنامه های هلال احمر در گرامیداشت هفته صلیب سرخ جهانی در شهرستان

بازی دراز 1404:رئیس اداره هلال احمر شهرستان سرپل ذهاب گفت : هلال احمر یک نهاد امدادی است که در مواقع بحران و حادثه به یاری مردم رفته به امداد رسانی به حادثه دیدگان می پردازد.

هلال احمر نهادی امدادی برای یاری رساندن به حادثه دیدگان است / تشریح برنامه های هلال احمر در گرامیداشت هفته صلیب سرخ جهانی در شهرستان

مهدی کمری در گفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت هفته جهانی صلیب سرخ اظهارداشت : هلال احمر یک نهاد امدادی است که در مواقع بحران و حادثه به یاری مردم می شتابد و به امداد رسانی حادثه دیدگان می پردازد.

وی افزود :نام هلال احمر با امداد و یاری رساندن به مردم گره خورده است و این نهاد در طول سالهای بسیار خدمات امدادی ارزشمندی را ارائه داده است .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با اشاره به برنامه های هلال احمر در هفته جهانی صلیب سرخ تصریح کرد : غبارروبی مزار شهدای گمنام شهرستان و دیدار با امام جمعه سرپل‌ذهاب و بهره مند شدن از نصایح و رهنمودهای ایشان در این هفته برگزار خواهد شد.

کمری اذعان داشت : برگزاری مسابقه فرهنگی قرآنی در فضای مجازی و فراخوان عضو گیری از داوطلبین عضویت در هلال احمر شهرستان بصورت غیرحضوری از دیگر برنامه های هلال احمر می باشد.

وی در پایان افزود : تقدیر از امدادگران نمونه و پرتلاش جمعیت هلال احمر شهرستان در گرامیداشت هفته صلیب سرخ جهانی انجام خواهد گرفت.